Futbol kulübü değiştirdim

İsim yok11

Femtopat
Daha fazla  
17 yaşındayım ve yeni bir kulübe geçtim. Geçtiğim kulüpteki kişiler çok iyi oynuyor ve ben kadroya giremeyeceğim gibi hissediyorum. Daha antrenmanlar başlamadı. Ama eski kulüpte ilk 11 kolaylıkla olabilirim. Sizce ne yapmam lazım? Cevap verirseniz çok mutlu olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçtiğin kulübün konum olarak seviyesi diğerinin ne kadar altında/üstünde? Çok fark yoksa, sürekli forma bulabileceğin yerde oynamak kariyer için daha mantıklı olabilir. Bu yaşta yedek kulübesinde günleri tüketirsen, kendini gösterebileceğin anlar yakalayamadan kariyerin çürüyüp gider. Bu yaşlar tekrar gelmiyor, bir an önce azimle çalış ve bir yerlere gelmeye çabala.
Ha etrafındaki iyileri görüp, ben zor yaparım düşüncesini kafandan at en başta. "Onlar yapıyorsa, bende çok çalışıp onlar gibi, hatta daha iyisi neden olmayayım ki" diyerek motive et kendini. Baştan kaybetme. Yoksa bu düşüncede biri, hiç bir zaman iyi bir yere gelemez.

17 yaşındayım ve yeni bir kulübe geçtim. Geçtiğim kulüpteki kişiler çok iyi oynuyor ve ben kadroya giremeyeceğim gibi hissediyorum. Daha antrenmanlar başlamadı. Ama eski kulüpte ilk 11 kolaylıkla olabilirim. Sizce ne yapmam lazım? Cevap verirseniz çok mutlu olurum.

Bence forma şansı bulamazsan gitme. Hocayla falan konuşman daha mantıklı sans verirse gidilebilir de yani.

dostum altay altyapıda oynuyorum.sana tavsiyem sıkı çalış daha sonra antrenmanlarda kendini kanıtla yedek başlarsan çalış daha sonra hocaya git çalıştım de forma terletmek istiyorum de iyi oynarsan alır ilk11.

dostum altay altyapıda oynuyorum.sana tavsiyem sıkı çalış daha sonra antrenmanlarda kendini kanıtla yedek başlarsan çalış daha sonra hocaya git çalıştım de forma terletmek istiyorum de iyi oynarsan alır ilk11.
Bu sene u 19 olacakmışız sadece 18 kişi seçilecek ve ben gidemezsem sonradan takıma alınma gibi birşey oluyor mu? O yüzden tedirginim

Senden daha iyilerin olması, senin gelişimin açısından çok önemli. Rekabet her zaman iyidir.

En iyisi olduğun yerde zamanla körelirsin.
Anladım teşekkür ederim

Geçtiğin kulübün konum olarak seviyesi diğerinin ne kadar altında/üstünde? Çok fark yoksa, sürekli forma bulabileceğin yerde oynamak kariyer için daha mantıklı olabilir. Bu yaşta yedek kulübesinde günleri tüketirsen, kendini gösterebileceğin anlar yakalayamadan kariyerin çürüyüp gider. Bu yaşlar tekrar gelmiyor, bir an önce azimle çalış ve bir yerlere gelmeye çabala.
Ha etrafındaki iyileri görüp, ben zor yaparım düşüncesini kafandan at en başta. "Onlar yapıyorsa, bende çok çalışıp onlar gibi, hatta daha iyisi neden olmayayım ki" diyerek motive et kendini. Baştan kaybetme. Yoksa bu düşüncede biri, hiç bir zaman iyi bir yere gelemez.
Yeni takımın seviyesi üst seviye. Eski takım amatör bir A takımı var. Yeni geçtiğim takımın TFF 2. Ligde bir takımı var. Eski takımda rahatça 11 olurken burda biraz kadroya girmem zorlar beni. Hırslıyım kadroya girip futbolcu olmak için saatlerce günlerce aylarca çalışırım. Yorulmadan off lamadan. Ama içimdeki rahatsız edici durum bu.

Bu sene u 19 olacakmışız sadece 18 kişi seçilecek ve ben gidemezsem sonradan takıma alınma gibi birşey oluyor mu? O yüzden tedirginim

Anladım teşekkür ederim

Anladım teşekkür ederim

Yeni takımın seviyesi üst seviye. Yeni takımda U 19 olacağız bu sene. Eski takım amatör bir A takımı var. Yeni geçtiğim takımın TFF 2. Ligde bir takımı var. Eski takımda rahatça 11 olurken burda biraz kadroya girmem zorlar beni. Hırslıyım kadroya girip futbolcu olmak için saatlerce günlerce aylarca çalışırım. Yorulmadan off lamadan. Ama içimdeki rahatsız edici durum bu.

Son düzenleme:
Bunları kafana hiç takma normal şeyler bunlar haftalık antrenman programı oluştur kendine nasıl oluturacağın hakkında videolar var bu bireysel antrenmanları her hafta daha sıkı yap ve hiç moral bozma zaten sıkı çalışma ve disiplinle hocanın gözüne girersin.

Bu sene u 19 olacakmışız sadece 18 kişi seçilecek ve ben gidemezsem sonradan takıma alınma gibi bir şey oluyor mu? O yüzden tedirginim.

Anladım teşekkür ederim.

Yeni takımın seviyesi üst seviye. Eski takım amatör bir a takımı var. Yeni geçtiğim takımın TFF 2. ligde bir takımı var. Eski takımda rahatça 11 olurken burada biraz kadroya girmem zorlar beni. Hırslıyım kadroya girip futbolcu olmak için saatlerce günlerce aylarca çalışırım. Yorulmadan off lamadan. Ama içimdeki rahatsız edici durum bu.

Hocam 2.lig genelde Anadolu takımlarında takip ediliyor süper ligde mevkiniz ne bilmiyorum ama iyi bir performans ile Süper Lig görebilirsiniz ama amatörden zor asgari ücrete 10 ay maaşınızı erteleyerek verirler.

Hocam 2.lig genelde Anadolu takımlarında takip ediliyor süper ligde mevkiniz ne bilmiyorum ama iyi bir performans ile Süper Lig görebilirsiniz ama amatörden zor asgari ücrete 10 ay maaşınızı erteleyerek verirler.
Ön liberoyum. Anladım teşekkür ederim

Bunları kafana hiç takma normal şeyler bunlar haftalık antrenman programı oluştur kendine nasıl oluturacağın hakkında videolar var bu bireysel antrenmanları her hafta daha sıkı yap ve hiç moral bozma zaten sıkı çalışma ve disiplinle hocanın gözüne girersin.
Anladım teşekkür ederim

Yeni konular

Geri
Yukarı