Futbol menajerlik oyunu önerilerim

Pandacian

Femtopat
Daha fazla  
Selam, futbol oyunlarını sevenler takımlarını yönetmek isteyenler için buraya iki oyun bırakıyorum.

Super kick off.
Sm 23.

Futbol severler için çok iyi güzel 2 oyun denemenizi tavsiye ederim. SM23 daha gerçekçi ayrıca.

Ben de bir öneride bulunayım. Çoğu kişinin bildiği New Star Soccer oyununun bir de New Star Manager isimli oyunu var. Zaten Soccer oyununa göre çok daha gelişmiş bir oyun, ayrıca çok da sarıyor. Güzel vakit geçirirsiniz. Tavsiye ederim.

Hocam şu listeye Football Manager eklemedin ya.

Paralı olduğu için eklemedim hocam bedava olsa eklerdim. Ayrıca çoğu oyuncu APK yüklemeye karşı.

Ben de bir öneride bulunayım. Çoğu kişinin bildiği New star soccer oyununun bir de New star Manager isimli oyunu var. Zaten soccer oyununa göre çok daha gelişmiş bir oyun, ayrıca çok da sarıyor. Güzel vakit geçirirsiniz. Tavsiye ederim.

Gerçek oyuncular eklense daha güzel olabilecek bir oyun listedekiler ile yarışamaz ama.

Selam, futbol oyunlarını sevenler takımlarını yönetmek isteyenler için buraya iki oyun bırakıyorum.

Super kick off.
Sm 23.

Futbol severler için çok iyi güzel 2 oyun denemenizi tavsiye ederim. SM23 daha gerçekçi ayrıca.

Hem internetsiz hem de Full sponsorlu bir oyun önereyim bende world soccer champs Premier ligin 6. kümelerine kadar var türkiyedede 3. lige kadar var cidden çok güzel bir oyun.

Hem internetsiz hem de Full sponsorlu bir oyun önereyim bende world soccer champs Premier ligin 6. kümelerine kadar var türkiyedede 3. lige kadar var cidden çok güzel bir oyun.

Hocam konu hortladı ama olsun.

World soccer Champs'ta Coins olayı sıkıntılı istediğin takımı alamıyorsun bir de simüle etme meselesi var.

Geri
Yukarı