Futbol oynarken kafa topu zararlı mı?

Sizin de beyin tomografisinden sonra hastanede olmanız lazım o zaman daha taburcu olmamışsınız anlaşılan. İnternette zararlı olduğu hakkında bir kaç şey gördüğüm için açtım bu konuyu cevap vermek zorunda değilsiniz 😃

Sizin de beyin tomografisinden sonra hastanede olmanız lazım o zaman daha taburcu olmamışsınız anlaşılan. İnternette zararlı olduğu hakkında bir kaç şey gördüğüm için açtım bu konuyu cevap vermek zorunda değilsiniz 😃
Topa kafa vurduğun için ne olmasını istiyorsun :) Yarın sabah kör uyanmazsın merak etme. Ayrıca internette su içmenin karaciğer rahatsızlığına ve yorgunluğa sebep olduğu da yazıyor.

Beyin kanamasına yol açmadığı sürece hücre ölümünden başka bir şeye neden olacağını sanmam. Beyin kanamasını erkenden anlamanın birkaç yöntemi var, örneğin gülümserken suratınızın bir tarafının sarkması veya kollarınızı düz uzatınca 15-20 saniye tutamamak.

Topa kafa vurduğun için ne olmasını istiyorsun :) Yarın sabah kör uyanmazsın merak etme. Ayrıca internette su içmenin karaciğer rahatsızlığına ve yorgunluğa sebep olduğu da yazıyor.
Zaten tıp tezi beklemiyorum buradan (konuya gelen mesajlar da neden beklemediğimi kanıtlıyor zaten) merak ettiğim için sordum. İnternetteki bilgilerin doğruluğunun şahibeli olduğu bilinen bir şey zaten.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı