Futbol oynarken tıkanmamın sebebi nedir?

467597

Hectopat
Selam arkadaşlar. Ben futbol oynuyorum, neredeyse 3 senedir top oynamıyorum. 3 sene önce oynadığım zaman maç bitene kadar köpek gibi koşabiliyordum, hatta ciğersiz bile diyorlardı bana :D fakat iki kere halı saha maçına gittim üç hafta içerisinde ve koştuğum gibi tıkanmaya başladım. Bana ne olduğunu anladım, inanılmaz kötü oldum. Oynayamadım, koşamadım... Astım mı oldum, yoksa uzun zamandır oynamadığım için mi böyleyim? Nasıl düzelebilirim? Fikirlerinizi bekliyorum.

Sigara içiyorsan ondan dolayı olabilir, eğer içmiyorsan doktora gidebilirsin kronik bir rahatsızlığın olabilir burada kimse sana yardım edemez tabii doktor varsa ayrı bir konu.

Sigara içiyorsan ondan dolayı olabilir, eğer içmiyorsan doktora gidebilirsin kronik bir rahatsızlığın olabilir burada kimse sana yardım edemez tabii doktor varsa ayrı bir konu.
Sigara kullanmıyorum, doktora gitmeden önce fikirlerinizi görmek istedim. Belki bir kaç egzersiz öneren olur böyle yaparsan düzelirsin gibisinden, eskiden böyle bir durum yoktu çünkü.

Aslında belli başlı bir sebepleri var uzun süredir yapmadığı için kondisyonu düşmüş olabilir belki.

Sigara kullanmıyorum, doktora gitmeden önce fikirlerinizi görmek istedim. Belki bir kaç egzersiz öneren olur böyle yaparsan düzelirsin gibisinden, eskiden böyle bir durum yoktu çünkü.
Uzun süredir koşmadığınız için olmuştur. Bende de durum öyle. Eskiden çok rahat üçlük atabilirdim. Şimdi yetiştiremiyorum bile.

3 sene ara verdiğin için eski temponu kaybetmiş olabilirsin uzun koşular yaparak temponu geri kazanmaya çalışabilirsin dostum.

Geri
Yukarı