Futbol oynarken tıkanmamın sebebi nedir?

Bir yere gitmeden nasıl toparlayabilirim ki?, kulübe gidip antremanlara çıkarsam toparlamazmıyım?
Her gün kendi evinizde ya da yakın ev çevresinde hafif egzersizler yapın, ama her gün spor yapma zamanınızı artırın eski kondisyonunuzu kazanmanız 2/4 ay sürebilir ben de bu durumu yaşadım çözümü bunda buldum. Eskiden dos oynardım (defansif orta saha) çok koşardım derslerim sıkılaştığı için bırakmak zorunda kalmıştım tekrardan başladığımdan aynı egzersizleri uyguladım benim eski kondisyonuma dönmem 3.5 ay aldı keşke yapmasaymışım 1 hafta sonra kaleci oldum ve hala kaleciyim :/

Bir yere gitmeden nasıl toparlayabilirim ki?, kulübe gidip antremanlara çıkarsam toparlamazmıyım?
Kulüptekilerin kondisyonu sağlam oluyor, az çok sen de biliyorsundur. Onların antrenmanını sana göre değiştirmezler, senin antrenmana uyum sağlaman gerekir. Uyum sağlayamazsan kenarda tempolu koşarsın ama takımdakiler de seni dışlarlar. Tekniğinle kondisyon açığını kapatabileceğini düşünüyorsan kulüp konusuna bakabilirsin. En azından kendi kendine sabit tempoda 5-6 km koşabilecek duruma gelmen daha iyi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı