Futbol turnuvası için kısa sürede nasıl gelişilir?

PerSeus Music

Yoctopat
Daha fazla  
173 boyundayım 68 kiloyum defansın her yerinde oynuyorum okul da ki çoğu kişiden hızlıyım ama hava toplarında falan çok kötüyüm. Kendimi nasıl geliştirebilirim genel olarak?

Patlayıcı güç çalışmalısın. Squat hareketinde kalkma esnasında kendini atabildiğin kadar yukarı at bacaklarından güç alarak. 10 tekrar 5 set yap. Onun dışında klasik teknik hareketlerini çalış ve bileklerini aç. Stoper olarak oynuyorsan hava toplarını geliştirmelisin.

Patlayıcı güç çalışmalısın. Squat hareketinde kalkma esnasında kendini atabildiğin kadar yukarı at bacaklarından güç alarak. 10 tekrar 5 set yap. Onun dışında klasik teknik hareketlerini çalış ve bileklerini aç. Stoper olarak oynuyorsan hava toplarını geliştirmelisin.

Patlayıcı güçden kastın aniden hızlanmak son reaksiyon falansa onlarda gayet iyiyim bende sorun zıplama ve top ayağımdayken panik yapmam ve çoğunlukla stoper oynuyorum

Patlayıcı güçden kastın aniden hızlanmak son reaksiyon falansa onlarda gayet iyiyim bende sorun zıplama ve top ayağımdayken panik yapmam ve çoğunlukla stoper oynuyorum
Bu dediğim egzersiz zıplama ile ilgili zaten. Top ayağındayken panik yapıyorsan onun tek çaresi tecrübelenmektir yani oynadıkça o panik ortadan kalkar.

Yeni konular

Geri
Yukarı