Futbolcu olmak için neler yapılmalı ?

MR.assassin's

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, sizlere büyüklerimden öğrenmek istediğim bir kaç şey var, ben çok fazla derece de futbol'a merak saran birisiyim, kişiliğimde belli zaten, yaşım 15 futbolla haşır neşirim açıkçası bir klüp'te oynamak isterim ama bu işler nasıl olur hiç bilmiyorum yani klüp beni alır mı, falanlar filanlar kafamda bir sürü sorular. Bana yardım edin, lütfen bilgi verin, parıldayayım.

Hangi şehirde yaşıyorsun bilmiyorum ama Ankara'ya göre konuşuyorum, çoğu küçük futbol takımlarının her yerde reklamlarını yapıyorlar. Metroda, otobüste, elektrik direklerinde. Onlardan birine katılmakla başlayabilirsiniz işe. Her maça çıktığınız da sizi mutlaka birileri izler. Eğer gerçekten bir potansiyel görürlerse yanınıza gelip sizinle konuşuyorlar. Başlangıçta böyle ilerleyebilirsiniz. Sonrasını da hiç tecrübe etmedim. :)

Ben, İstanbul' da yaşıyorum şuan Galatasaray ile görüştük bahar zamanı direk seçimlere katılacaksınız dediler, merakla bekliyorum. Cevaplarınız içinde ayrı bir teşekkür ederim.:)

Merhabalar, sizlere büyüklerimden öğrenmek istediğim bir kaç şey var, ben çok fazla derece de futbol'a merak saran birisiyim, kişiliğimde belli zaten, yaşım 15 futbolla haşır neşirim açıkçası bir klüp'te oynamak isterim ama bu işler nasıl olur hiç bilmiyorum yani klüp beni alır mı, falanlar filanlar kafamda bir sürü sorular. Bana yardım edin, lütfen bilgi verin, parıldayayım.
Futbolcu oldunmu reis?

Geri
Yukarı