Futbolda gelişmek

ismailabi

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Okulda, sokakta futbol oynarken defansta oynuyorum. Ama becerilerim çok zayıf. Top kontrolüm olsun attığım pas ve şutlar olsun, kendimi kötü hissediyorum. Nasıl gelişebilirim?

Kardeşim bende bir takımın altyapısında stoper olarak oynuyorum ve Ankara birinciliği yaşadım. Sana tavsiyelerim şunlar olacak asla ama asla pes etme pes edersen kaybedersin. Temel videolar izle pas şut nasıl atılır falan. Sonra fiziğini geliştirmeye çalış ve bir klübe başla. Sonra çok ama çok çalış. Çalışmaktan yorulma asla. Sonrası kendiliğinden gelecektir emin ol.

Kardeşim bende bir takımın altyapısında stoper olarak oynuyorum ve Ankara birinciliği yaşadım. Sana tavsiyelerim şunlar olacak asla ama asla pes etme pes edersen kaybedersin. Temel videolar izle pas şut nasıl atılır falan. Sonra fiziğini geliştirmeye çalış ve bir klübe başla. Sonra çok ama çok çalış. Çalışmaktan yorulma asla. Sonrası kendiliğinden gelecektir emin ol.

Eryamanda mı oynadın?

Bide torpil lazım onu unuttun .D

Ben bir kulüpte oynamak istemiyorum.Halısahada güzel işler çıkarabilecek duruma gelmek bana yeterli.

Yeni konular

Geri
Yukarı