Futbolda top nasıl düz atılır?

xCheesy99

Decipat
Makaleler
2
Yer
Sweet Home Alabama
Merhaba arkadaşlar.

Ben pas atarken adama dümdüz atmak isterken ayağım topa falsolu atacakmış gibi pozisyona geliyor ve topu falsolu atıyorum. Ben dümdüz gitmesini istiyorum. Bu arada sırada oluyor. Neden böyle?

Merhaba arkadaşlar.

Ben pas atarken adama dümdüz atmak isterken ayağım topa falsolu atacakmış gibi pozisyona geliyor ve topu falsolu atıyorum. Ben dümdüz gitmesini istiyorum. Bu arada sırada oluyor. Neden böyle?
Vuruş tekniğin doğru değildir. Ayak içi pas çalış. YouTube üzerinden dandik kanallarla kendini yorma, büyük futbolcuların paslarını yavaş yavaş izle. Bayern takımını izle, futbolcu olarak Mane, Xavi, Inıesta, Neymar gibi futbolcuların pas tekniklerine bak. Oğuzhan Özyakup da bu konuda çok yetenekli. Beşiktaş'ta bazen o kadar müthiş pasla atıyorduki, takım arkadaşları tahmin edemiyordu.

Merhaba arkadaşlar.

Şut çekerken falsolu veya falsolu pozisyona yakın şut çekeriz. En doğru şut çekme stili o dur çünkü. Sanırsam alışkanlık olmuş sizde. Ayak içi pas çalışın arkadaşlarınızla. Hiç olmadı duvarın karşısına geçin ayak içiyle belirli bir noktaya topu düz atmaya çalışın. Yakın süre içinde kendinize uyarlayıp alışmaya çalışın.

Vuruş tekniğin doğru değildir. Ayak içi pas çalış. YouTube üzerinden dandik kanallarla kendini yorma, büyük futbolcuların paslarını yavaş yavaş izle. Bayern takımını izle, futbolcu olarak Mane, Xavi, Inıesta, Neymar gibi futbolcuların pas tekniklerine bak. Oğuzhan Özyakup da bu konuda çok yetenekli. Beşiktaş'ta bazen o kadar müthiş pasla atıyorduki, takım arkadaşları tahmin edemiyordu.
Oğuzhan çöpünün ismini duyana kadar yüzde yüz katılıyordum.

Güldüm. Bu sezon değil, geçmiş sezonlarda bakın asist sayısında ve pas sayısına. İstatistikleri çok yüksek, ara pasları çok çok iyi.
Pas videoları izle.
Sanırım 12-13 sezonundan beri Beşiktaş'ta oynamakta. 8 sezonda kopardığı 10 büyük maç yoktur. Küçük maçların şekilli futbolcusu. Ömer Bayram da bu sezon 10 asist yaptı ligde ama bana göre çöpün teki.

Sanırım 12-13 sezonundan beri Beşiktaş'ta oynamakta. 8 sezonda kopardığı 10 büyük maç yoktur. Küçük maçların şekilli futbolcusu. Ömer Bayram da bu sezon 10 asist yaptı ligde ama bana göre çöpün teki.
Arkadaşlar konuyu kapatır mısınız? Bu konu hakkında tartışacaksınız başka bölümde konu açınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı