Fuxi H3 alınır mı?

Evet arkadaşlar, ürün bugün geldi. 2 saattir kullanıyorum. Kulaklık çok rahat, kafamı hiç sıkmadı. Bayağı rahat kulaklık. Sadece kulağımın altında boşluk kaldı. Ses yalıtımı iyi, fazla bir ses vermiyor dışarı. Discord vesaire kullanmadığım için mikrofonu test edemedim. Belki yarın telefon görüşmesi yaparak denerim. Ekolayzır yaptım direkt baslar çok cılızdı. Bir de belirteyim bu bütçedeki ilk kulaklığım, aynı zamanda ilk arkası kapalı kulak üstü kulaklığım. Sesi tatmin etmedi haliyle. Bu bütçedeki rakiplerini bilmiyorum o yüzden. Yukarıda ses seviyesi düşük demiş bir arkadaş, ses seviyesi rahatsız edecek derecede yüksek geldi bana. Yarıya kadar anca getirdim bilgisayarda. Dac/AMP bağlamadım. Gerek de yok, evde aktif olarak kullanacağım bir kulaklık değil, yeğenlere hediye ederim. Hafif kulaklık, kulak tırmalayacak kadar kötü değil. Ekolayzır ile halledersiniz. Kulak pedleri çok geniş, dışarıda kullanım için nasıl olur bilemiyorum. Yorumum bu yönde

@Mekasva33 Nova 1'in bu üründen ses olarak bir farkı olmayacaktır. Hatta grafikler bas ağırlıklı bayağı dengesiz olduğunu gösteriyor. Arctis 1 modeli çok çok daha iyi.
Oyun performansı nasıl hocam sizde?

Sana hatalı ürün geldi herhalde.

Sanmam, kafa bandı kafanızı rahatsız etmedi mi? Benim kafama direkt olarak içindeki metal temas ediyordu resmen. Çok rahatsız etti. Ve ses kalitesi kötü geldi oyun oynarken. CS:GO'da AK-47 ile sıkarken de sesi bir garip çıkıyordu. Hiç memnun kalmadım.

Sanırım Type-C ile bağlanıyormuş benim PC de Type-C yok.

USB'si varsa ve Bluetooth varsa mis gibi.

Kısacası ben bunu PC'ye ve telefona sorunsuz ne ile bağlarım Bluetooth varsa PC'ye adaptör alıp takarım.
Hayır kanka type-c sadece kulaklıkta var diğer kablolu kullanım için aux, şarj için ise usb bağlantıyı kullanıyosun bende aldım bugün geldi

Oyun performansı nasıl hocam sizde?
AC Valhalla'da denedim. Gaming modunu sevmedim sesleri boğuyor gibi. Onun haricinde fena değil. Bana güzel gelmesinin imkanı yok zaten, aktif olarak SHP9600 kullanıyorum evde. Sahnesi var ürünün en azından, gerçekten şansıma güzel ürün geldi herhalde.
@Mekasva33 Kafa bandının temas ettiğini hissetmedim bile. Saçlarım da kısa 3-4 santim. Zaten 170-180 gram ürün. 5-6 senedir kulak çevreleyen açık sahne kulaklığı kullanıyorum. Sanırım kafa alışmış benim.

AC Valhalla'da denedim. Gaming modunu sevmedim sesleri boğuyor gibi. Onun haricinde fena değil. Bana güzel gelmesinin imkanı yok zaten, aktif olarak SHP9600 kullanıyorum evde. Sahnesi var ürünün en azından, gerçekten şansıma güzel ürün geldi herhalde.
@Mekasva33 Kafa bandının temas ettiğini hissetmedim bile. Saçlarım da kısa 3-4 santim. Zaten 170-180 gram ürün. 5-6 senedir kulak çevreleyen açık sahne kulaklığı kullanıyorum. Sanırım kafa alışmış benim.
Sizin yorumunuz daha iç açıcı. Oyun performansı önemli ama yinede deniyeceğim çünkü kargoya verilmiş ve iade talbi oluşturduğumda kargoyu geri biz gönderiyoruz. Göndermeden test edeceğim 👍

Sizin yorumunuz daha iç açıcı. Oyun performansı önemli ama yine de deneyeceğim çünkü kargoya verilmiş ve iade talbi oluşturduğumda kargoyu geri biz gönderiyoruz. Göndermeden test edeceğim 👍

Hocam ürün geldi mi, test edebildiniz mi?
Sizden de inceleme bekliyorum kararsız kaldım alıp almama konusunda.

ürünü dün elime geçti
1- kafa bandı acıtıyor hem de 10dk sonra
2- kulak atında boşluk kalıyor çok hafif
3- en kötüsü dışarıya aşırı ses veriyor buda kulaklık üzerindeki deliklerden kaynaklanıyor.
4- kafaya tam oturmuyor.
5- ses kasmak neredeyse imkansız 7,1 olayı tam bir saçmalık
6- rafa kaldırdım 200tl kulaklıktan gram farkı yok
7- sesi az mid yok tiz yok tok ses var
8- mic 10 numara buna kesinlikle lafım yok

benim izlenimim bunlar kulaklık gerçekten parasını hak etmiyor valorant ses kasamıyorum tamam adam sağda mı solda mı biliyorsun ama sana ne akdar yaklaştı ne kadar uzak bunu bilmek imkansız asus h3 var bende o pubg 200mt ilerden gecen araba sesini duyarken bunda 50mt de araba sesi geliyor ama nerden geliyor nereye gidiyor anlamak çok çok güç

Bende siprariş geçtim an itibari ile.
varsa şansın iptal et pişman olacaksınız

Aynı kulaklık olduğuna emin miyiz yahu ? Kafa bandı nasıl kafanızı acıtıyor. Ürünü çok sıkı mı kullanıyorsunuz arkadaşlar ? Az genişletin şu ayarı ? Çok değişik bir durum, ürün elimde deniyorum bir başkası benim hiç rahatsız olmadığım şeyleri sorun diye sıralıyor. Neyse benden bu kadar

Ürünü çok sıkı mı kullanıyorsunuz arkadaşlar? Az genişletin şu ayarı?

En genişte kullandım ben.

Enim izlenimim bunlar kulaklık gerçekten parasını hak etmiyor Valorant ses kasamıyorum tamam adam sağda mı solda mı biliyorsun ama sana ne akdar yaklaştı ne kadar uzak bunu bilmek imkansız ASUS H3 var bende o PUBG 200mt ilerden gecen araba sesini duyarken bunda 50mt de araba sesi geliyor ama nereden geliyor nereye gidiyor anlamak çok çok güç.

Aynı sorunu yaşadım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videodaki sesleri kulaklığın sesini full, YouTube sesini %97 yapınca zar zor duydum, onda da adım seslerini takip etmek çok zordu. Şu anda James Donkey 711 kulaklıkla kulaklığın sesini full, YouTube sesini %32 yapınca rahatça duyabiliyorum ve adım seslerini takip edebiliyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı