Fuxi H3 alınır mı?

Bu link üzerinden sipariş verdim, bakalım. Kulaklıklardan pek anlamam ama geldiğinde belki inceleme yaparım.
Dayanamadım ben de sipariş ettim. Aynı linkten aldım, sudan ucuz kulaklık.

Ürünü satın alıp da incelemesini yapan birini bulamadım. İyi ve kötü yanlarını gözlemlediğim kadarı ile + ve - olarak ayırayım:

+Ürün Broadcom yongasıyla geliyor. Bu çipler kablosuz kulaklıklardaki gecikmeyi büyük ölçüde azaltıyor. Detaylandırmak gerekirse, sitesinde 40 ms gibi bir değer vermişler, ki ben şahsen 144 Hz monitörde 80 ms ve 1 ms farkını anlayamıyorum. Kişiden kişiye göre de değişebilir elbette. FPS oyunları oynamadığım için bilemeyeceğim.
+Forumda önerilen Corsair HS50'ye kıyasla neredeyse 3 kat daha hafif.
+Kablosuz olması, kablolu da kullanılabilir olması. Ayrıca Type-C ile geliyor.
+Ses sürücülerini filtrelemişler bez ile. Kıl vesaire kaçmasını önlüyor o bez. Azımsanmayacak kadar insanın kulaklığı o filtreleme olmadığı için, kaçan toz ve kıldan bozulmuş.
+Ürün rahat görünüyor, kullandığı pedler suni deri olmadığı için suni deri kadar terletmez.
+-Kafa bandı yok, umarım testlerini güzel yapmışlardır. Rahatlığı konusunda emin olamadım.
-Ürün hafif olduğu için kulak memesi kısmında boşluklar olacaktır yeterli baskı sağlanmadığı için. Bu benim için bir - değil, hatta bassları hafiflettiği için hoşuma bile gidiyor fakat dışarıda kullanacaksanız eğer, dışarıya ses sızdıracaktır. Ne kadar çok boşluk kalırsa o kadar ses verir dışarı.
-26 saat pil ömrü. Bu da benim için bir eksi değil ama muadillerine göre biraz kısa buldum.
-Kullanılan pedlerin kalitesini bilmiyorum. Bu yapıdaki pedleri yıkayınca yapısı bozuluyor, bazıları çok zor kuruyor. Fotoğraflardan görmek zor. Bu bütçedeki bir üründe çok büyük ihtimal, pedlerden sorun yaşayacaksınız.

Bir tek bu mesaja göre karar vermeyin lütfen, sadece fikir olsun.

Amacım aslında konfor ve rahatlık söylediğne göre konfor için orta seviye fakat ne kadar gider bu ürün 2 yıl gider mi mesela normal kullanımda.

Bir de son olarak önerdiğiniz bu kulaklık benim bandımı aşan bir fiyat 1-1.5k arası bir şey düşünüyorum konforlu rahat olması en büyük önceliği diğer ses ve mikrofon konusunda 7.1 olduğu sürece abartı bir şeye gerek yok benim için ekipman olarak fazla bir marka ürün bilgin yok önerirseniz sevinirim hocam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Amacım aslında konfor ve rahatlık söylediğne göre konfor için orta seviye fakat ne kadar gider bu ürün 2 yıl gider mi mesela normal kullanımda.

Bir de son olarak önerdiğiniz bu kulaklık benim bandımı aşan bir fiyat 1-1.5k arası bir şey düşünüyorum konforlu rahat olması en büyük önceliği diğer ses ve mikrofon konusunda 7.1 olduğu sürece abartı bir şeye gerek yok benim için ekipman olarak fazla bir marka ürün bilgin yok önerirseniz sevinirim hocam.

Bu ürünün 2 yıl gidebileceğini düşünüyorum. Eğer daha bilindik bir şeyler isterseniz Razer BlackShark V2 X'e bakabilirsiniz.

Bu link üzerinden sipariş verdim, bakalım. Kulaklıklardan pek anlamam ama geldiğinde belki inceleme yaparım.

Geldi mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Gelirse bana da anlatır mısınız? Rica etsem.

Asıl soru Arctis 1 mi bu mu daha iyi?
Bu ürünün sürücülerinden bahsedilmemiş ama şöyle bir şey söyleyeyim. Yanlış hatırlamıyorsam 16 empedansı vardı ve desibeli yüksekti. Kablosuz kullansanız bile orta-yüksek ses alırsınız. Arctis 1'e de biraz bakındım da bayağı leş diyebileceğim bir kulaklık. Low bassları mid bassları low-mid-high treble'ı çok dengesiz vasat bir kulaklık. Kesinlikle oyuncu kulaklığı adı altında satılan bir şahesermiş kendisi. Fiyatı 2000 TL sularında seyrediyor. 500 TL'lik kulaklıktan bir farkı yok, öyle söyleyeyim. ( Ses doğruluğu açısından konuşuyorum ) Daha ayrıntılı bilgi için Arctis 1 frequency response yazabilirsin google'a. Fuxi H3'ü kâr için satın aldım. Marka tanıtımlara başladığında fiyatı 2000 TL sularına çıkacaktır. Artık yatırımlar böyle oluyor maalesef.

Sanırım Type-C ile bağlanıyormuş benim PC de Type-C yok.

USB'si varsa ve Bluetooth varsa mis gibi.

Kısacası ben bunu PC'ye ve telefona sorunsuz ne ile bağlarım Bluetooth varsa PC'ye adaptör alıp takarım.

Geri
Yukarı