Fuxi H3 alınır mı?

Sanırım Type-C ile bağlanıyormuş benim PC de Type-C yok.

USB'si varsa ve Bluetooth varsa mis gibi.

Kısacası ben bunu PC'ye ve telefona sorunsuz ne ile bağlarım Bluetooth varsa PC'ye adaptör alıp takarım.
4 farklı modu var. Hangisini tercih edersen onunla bağlayabiliyorsun. Type-C, Bluetooth, 2.4ghz USB, 3.5mm Jak ekstra kablosuz kullanım sunuyor

Peki valorantta ve müzik dinlemede beni hadron g69 gibi 500 tl lik bir kulaklıktan daha mutlu eder mi seneye spora gidicem belki almak için yalvarabilirim de aileme.

Son bir şey daha soracağım bu dediklerin kutusunda mevcut mu? Yani 2.4 GHz adaptör Type-C ve jak girişleri kutuda var mı?

Peki valorantta ve müzik dinlemede beni hadron g69 gibi 500 tl lik bir kulaklıktan daha mutlu eder mi seneye spora gidicem belki almak için yalvarabilirim de aileme.

Son bir şey daha soracağım bu dediklerin kutusunda mevcut mu? Yani 2.4 GHz adaptör Type-C ve jak girişleri kutuda var mı?
Kulaklığı kullanmadığım için bilmiyorum. Almayı düşündüğüm bir model sadece araştırıyorum.
Diğer aparatlar kutudan çıkıyor.

Sanırım Type-C ile bağlanıyormuş benim PC de Type-C yok.

USB'si varsa ve Bluetooth varsa mis gibi.

Kısacası ben bunu PC'ye ve telefona sorunsuz ne ile bağlarım Bluetooth varsa PC'ye adaptör alıp takarım.

1693910474057.png

Sitesinde böyle yazıyor, yani USB ile bağlanılabiliyor.

Aparatları varsa sorun yok herhalde bir Xiaomi Buds 3 Lite'dan iyidir. Gecikmesi de az diyorlar sorun yok teşekkür ederim değerli vaktinizi bana ayırdığınız için.

Eki Görüntüle 1931853

Sitesinde böyle yazıyor, yani USB ile bağlanılabiliyor.

Adamsınız be heykelinizi diksem beton yetmez yemin ediyorum.

Aparatları varsa sorun yok herhalde bir Xiaomi Buds 3 Lite'dan iyidir. Gecikmesi de az diyorlar sorun yok teşekkür ederim değerli vaktinizi bana ayırdığınız için.

Adamsınız be heykelinizi diksem beton yetmez yemin ediyorum.
Kablonun kulaklığa giren ucu Type-C. Gecikmeyi azalttığı için tercih ediliyor, broadcom'lu çiplerde genelde Type-C giriş tercih ediliyor. Güzel bir özellik, kullanıma herhangi bir eksisi yok. Arkadaşların da dediği gibi USB uç çıkışlı, Type-C sadece giriş. Ürün geldiğinde detaylı anlatırım. Yurtiçi kargo zannetmiştim ama Aras kargo ile geliyormuş maalesef. Bulunduğum lokasyonda Aras çok kötü çalışıyor. Genelde ürün 3 günde ulaşıyor elime

Bende sipariş vermiş bulunuyorum. Geldiğinde detaylı olmasa da inceleme yaparım 👍

Nereden sipariş verdiniz ya bende aileme sizi göstereyim de sağlam gelirse fotoğraf da atın da vallahi her konuda sizi gösteriyorum bak bu böyle şey yaşamış falan diye o yüzden sizi çok seviyorum. Yani kısacası nereden aldın ve gelince fotoğrafını da atta bak böyle sağlam gelmiş diyeyim de alsınlar.

Nereden sipariş verdiniz ya bende aileme sizi göstereyim de sağlam gelirse fotoğraf da atın da vallahi her konuda sizi gösteriyorum bak bu böyle şey yaşamış falan diye o yüzden sizi çok seviyorum. Yani kısacası nereden aldın ve gelince fotoğrafını da atta bak böyle sağlam gelmiş diyeyim de alsınlar.
Trendyol dan aldım. Fotoğraf atarım tabii.

Bugün geldi kulaklık, biraz test ettim ve ses kalitesi kötü geldi bana. Müzik dinlerken fena değil fakat oyunlarda ses kasma konusunda kötü bir kulaklık. 7.1 performansını da hiç beğenmedim. Kafa bandı sert, kafamda ağrıya sebep oldu. Pek memnun kalmadım kulaklıktan. Muhtemelen iade edeceğim.

Geri
Yukarı