FX 4100 için anakart tavsiyesi

CPTJackSparrow

Hectopat
İyi forumlar arkadaşlar AMD FX 4100 işlemcim için anakart arıyorum GİGABYTE GA-770T-D3L destekler mi?
Yoksa GA-78LMT S2 anakart mı destekler ya da ikisi de destekliyorsa hangisi daha iyidir? AMD A85600k işlemci kullanıyorum, yükseltmek için şu an AMD FX 4100 işlemciye geçeceğim. Sizce yükseltmiş oluyor muyum? Ya da A85600K FX4100'den daha mı iyidir? Bilgi verir misiniz lütfen?

Son düzenleyen: Moderatör:
Her ikiside destekliyor abicim . Karşılaştırmalar için ise AMD FX 4100 vs A8 5600K bu siteden bakabilirsiniz A8 her konuda üstün gibi ancak FM2+ .
dostum ben anlamadığım için soruyorum karşılaştırma atmışsın ama ben o yazıları türkçe okusamda bana franszıca gibi gelecek hiç bişe anlamıycam şimdi sence A( den FX 4100 e geçmelimiyim ? bide A-78LMT S2 anakart 6 GB RAM destekliyor sanırım çünki FM2+ da şuan 8 GB görüyorum onda 6 GB gözüküyor. sence ne yapayım geçeyimmi AM3+ 'a ? Yani Kısacası A8 mi ? FX 4100 mü Aralarında ne fark var bi açıklarmısın bide attığın karşılaştırmada anladığım kadarıyla kazanan FX 4100 yazıyor yani resimde en altta winner FX 4100 yazıyor hiç bişe analamadım 4100 dahamı iyi yani ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı