FX 4100 sisteme R7 240 alınır mı?

Emir13

Hectopat
Ekran kartım kötü olduğu için ekran kartı almam gerek. Araştırıyorum, MSI R7 240 128 Bit almayı düşünüyorum. Sistem;

AMD FX-4100 3.60GHz.
4 GB DDR3 1333MHz RAM.
Gigabyte GA-780T-D3L anakart.
ATI Radeon HD4350 1GB.
300W PSU.
Kingston 120GB SSD.

Arkadaşlar yüksek oyunlarda gözüm yoktur ETS 2 oynayacağım düşük, orta ayarlarda kaç FPS alabilirim? Kartı değerlendirir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir de OEM ne demek?
OEM kartlar bilinen şirketlere AMD veya Nvidia tarafından üretilen kartlar oluyorlar. Çoğunlukla bir tık daha performanslı geliyorlar bir de OEM kartlar.

R7 240'dan neden daha iyi? Kusura bakmayın pek bilgim yok da. Bir de kartta VGA yok mu?
Sen çok daha iyi olduğu bil yeter, daha yeni bir kart bir de. Kartta hatırladığım kadarıyla VGA yok.

OEM kartlar bilinen şirketlere AMD veya Nvidia tarafından üretilen kartlar oluyorlar. Çoğunlukla bir tık daha performanslı geliyorlar bir de OEM kartlar.

Sen çok daha iyi olduğu bil yeter, daha yeni bir kart bir de. Kartta hatırladığım kadarıyla VGA yok.
Tamamdır teşekkürler.
OEM kartlar bilinen şirketlere AMD veya NVIDIA tarafından üretilen kartlar oluyorlar. Çoğunlukla bir tık daha performanslı geliyorlar bir de OEM kartlar.

R7 265 almaya karar verdim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı