FX-4100 ve GT 730 sisteme oyun önerisi

Weritoze

Decapat
Merhaba arkadaşlar, önceki masaüstümü belli nedenlerden dolayı sattım ve daha ortalama-düşük sisteme sahip bir masaüstüne geçtim. Size bunları anlatmam gereksiz, farkındayım.
Kısaca hemen hemen bütün ünlü hatta Türkiye'de ünlü olmayan çok fazla oyun bitirmiş biriyim ve yine oyun açlığım başladı. Sizden isteğim, aşırı sistem gerektirmeyen ve gerçekten eğlenebileceğim oyun önerir misiniz?
Tek isteğim multiplayer olmaması.
Değerli vaktinizi harcayıp benim için oyun önerirseniz çok sevinirim.

Sistemim:
  • AMD FX 4100
  • GeForce GT 730
  • 4 GB RAM
  • Windows 10 64 Bit sistem

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, önceki masaüstümü belli nedenlerden dolayı sattım ve daha ortalama-düşük sisteme sahip bir masaüstüne geçtim. Size bunları anlatmam gereksiz, farkındayım.
Kısaca hemen hemen bütün ünlü hatta Türkiye'de ünlü olmayan çok fazla oyun bitirmiş biriyim ve yine oyun açlığım başladı. Sizden isteğim, aşırı sistem gerektirmeyen ve gerçekten eğlenebileceğim oyun önerir misiniz?
Tek isteğim multiplayer olmaması.
Değerli vaktinizi harcayıp benim için oyun önerirseniz çok sevinirim.

Sistemim:
  • AMD FX 4100.
  • GeForce GT 730.
  • 4 GB RAM.
  • Windows 10 64 Bit sistem.

İstikbal göklerde.

Dostum keşke dalga geçmeseydin biraz üzüldüm doğrusu tamam şimdi ama oyun falan diyeceksin lütfen düzgün bir şekilde oyun önerisi yap.

Ciddiyim oyun eskilerde oynadığım ve 10 küsur bölümü olan bir oyun. Ama bulman zor bugun ben bıraz aradım pek goremedım denk gelırsen indir ve oyna.
Ciddiyim oyun eskilerde oynadığım ve 10 küsur bölümü olan bir oyun. Ama bulman zor bugun ben bıraz aradım pek goremedım denk gelırsen indir ve oyna.

Linkini buldum isterseniz atayım.

Son düzenleme:
Gördüğüm kadarıyla sisteminiz şu an içerisinde bulunduğumuz 2021 yılına ayak uydurabilmiş değil bu yüzden age of history 2 güzel bir oyun. GTA 4'de oynayabilrsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı