FX-4320 ve RX 470 darboğaz yapar mı?

SeastoreKing

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, 2. el 500'e MSI RX 470 Armor Miner 4G model bir ekran kartı aldım.
Yanında AMD FX 4320 kullanacağım. Darboğaz yapar mı? Yaparsa ben overclock ve yüksek ayalar ile minimuma indirmeyi düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
FX 4320, GTX 1050ti ve RX 560/460 gibi kartları besleyebilecek bir işlemci. Overlock ile darboğazı azaltabilirsiniz. Sistem AA oyunlarda 1080p 60 FPS performans verebilecek güce sahip ama doğru ayarların yapılması gerekiyor.

Eğer bütçeniz yoksa ve başka alternatif sağlayamıyorsanız bu sistem toplanabilir. Zorunluluk halinde yapılabilecek bir şey yok sizi çok iyi anlıyorum.

Kaliteli bir soğutma ve termal macunla olabilecek en optimum performansı alabilirsiniz.

FX 4320, GTX 1050 Ti ve RX 560/460 gibi kartları besleyebilecek bir işlemci. Overlock ile darboğazı azaltabilirsiniz. Sistem aa oyunlarda 1080P 60 FPS performans verebilecek güce sahip ama doğru ayarların yapılması gerekiyor.

Eğer bütçeniz yoksa ve başka alternatif sağlayamıyorsanız bu sistem toplanabilir. Zorunluluk halinde yapılabilecek bir şey yok sizi çok iyi anlıyorum.

Kaliteli bir soğutma ve termal macunla olabilecek en optimum performansı alabilirsiniz.

CPU kullanan oyunlarin cogunda darbogaz oluyor hocam maalesef. Bunlar NFS Payback/Heat, the evil within 2, Resident Evil 2 gibi cogaltilabilir ornekler. Hani sistemin butun ayarlarini servislerini onbellegini kissaniz da yine yetmiyor bazi sahnerlerde darbogaz oluyor ki bu da oyundan aldiginiz zevkin kacmasina sebep oluyor. En azindan Ryzen 3 1200 alinmasini tavsiye ederim hem guc tuketiminden hem isidan tasarruf edilmis olunur.

Geri
Yukarı