FX 4320 ve RX460 sistem toplama

TechnoTürk

Hectopat
Daha fazla  
Screenshot_20170203-173454.png

Arkadaşlar nasıl bir sistem olmuş ? Oyuncu odaklı topladım.

Ryzen ilk çıktığında pahalı olmaz mı ? Bu yaz alıcam sistemi i3 den başka bir işlemci önerir misiniz?

Diğerleri iyi mi
Diğerlerinden kastınız i5-i7 ise evet ama oyun için i3'den aşağı düşülmemesi gerekir. İlk çıktığında pahalı olacaktır ama eğer i5'den çok performans verip yine de i5'den az da olsa ucuz olsa yine de alınır.

Diğerlerinden kastınız i5-i7 ise evet ama oyun için i3'den aşağı düşülmemesi gerekir. İlk çıktığında pahalı olacaktır ama eğer i5'den çok performans verip yine de i5'den az da olsa ucuz olsa yine de alınır.

Tamam teşekkürler işlemcimi i3 ile değiştirdim. Peki diğer parçalar oyun odaklı iyi mi oyundan kastım gta v, bf1 , forza 3? Yani yüksek oyunlarda sıkıntı yaşar mıyım ?

Bide acaba amd a10 7870K bir apu sistem toplasam oyunlarda sıkıntı yaşar mıyım?

Sadece işlemci değiştirmekle olmaz. İşlemci değiştiği zaman anakartı da değiştirmen gerekiyor. Anakartı Intel uyumlu alırsan desteklediği ram mhz hızları artacaktır.

Screenshot_20170204-043217.png Screenshot_20170204-043207.png Sizin için bir sistem topladım ssd' li bir sistem.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı