FX 5500 ekran kartı için 2023 Warband oynanacak parça önerisi

07Eren

Centipat
Daha fazla  
Merhaba 2023 yılında Warband oynamak için bilgisayar parçaları önerebilecek var mı? Ekran kartı olarak FX5500 var elimde, kasa olmasa da olur.
İşlemci.
Anakart.
RAM.
SSD.
Önerisi yapabilir misiniz?
Bütçe 300 TL en fazla.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba 2023 yılında Warband oynamak için bilgisayar parçaları önerebilecek var mı? Ekran kartı olarak FX5500 var elimde, kasa olmasa da olur.
İşlemci.
Anakart.
RAM.
SSD.
Önerisi yapabilir misiniz?
Bütçe 300 TL en fazla.
FX5500 AGP olması lazım zaten alacağınız bir sisteme uymaz, uysa da bir işe yaramaz. 300TL ise bazen letgoda filan oluyor o fiyatlara kasa satanlar. Öyle bir şey denk getirmeye çalışın. Zaten Warband sistem gereksinimine bakınca her yerde çalışır gibi görünüyor. 0 fiyata bulduğunuz kasaları atarsınız burada hangisi en iyi değerlendirilir. Bu arada SSD filan yazmışsınız o imkansız. 🙂

FX5500 AGP olması lazım zaten alacağınız bir sisteme uymaz, uysa da bir işe yaramaz. 300TL ise bazen Letgo'da filan oluyor o fiyatlara kasa satanlar. Öyle bir şey denk getirmeye çalışın. Zaten Warband sistem gereksinimine bakınca her yerde çalışır gibi görünüyor. 0 fiyata bulduğunuz kasaları atarsınız burada hangisi en iyi değerlendirilir. Bu arada SSD filan yazmışsınız o imkansız. 🙂

Aslında elimde bir kasa var FX5500 var içinde SSD hard disk var ama ben işlemcisini çıkardım pinleri yamuldu geri takamıyorun yeni işlemci alacakdım ama bilgisayar sadece lan kablosuyla internete bağlanıyor kablosuz abim bozmuş bir de Windows XP var içinde internete nasıl bağlıyabileceğimi biliyorsanız lütfen yazın.
Ben çok denedim ama olmadı bu yüzden yeni sistem alcakdım

Aslında elimde bir kasa var FX5500 var içinde SSD hard disk var ama ben işlemcisini çıkardım pinleri yamuldu geri takamıyorun yeni işlemci alacakdım ama bilgisayar sadece lan kablosuyla internete bağlanıyor kablosuz abim bozmuş bir de Windows XP var içinde internete nasıl bağlıyabileceğimi biliyorsanız lütfen yazın.
Ben çok denedim ama olmadı bu yüzden yeni sistem alcakdım
Kasada WIFI adaptör olmadan kablosuz bağlanmaz zaten.

Geri
Yukarı