FX-6100 İşlemcili Yeni Sistem ve Ekran Önerisi

Mönitör eklemeden önce 2015 TL ekledikten sonra 2039 TL :D

- - - Güncellendi - - -

Abi anlamadığım bir şey var. Neden bütün ama bütün sistemlere HAF 912 GX'i koyuyorsunuz? Adam keyfince 400R istemiş. :D Her sisteme yahu abartısız...

Bende kullanıyorum HAF 912 GX Güzel bir kasa koymamızın sebebi Kaliteli 750W bir PSU vermesi.Fiyata göre iyibir bütün oluyor.

Ben de Emrah' ı uyararak yanlışını kendi anlamasını istiyordum. Umarım yüzde hesaplamalarını öğrenmeye çalışır.

Kendi kendime diyordum ki; niye Mevsres' in topladığı sistemler bu kadar inanılmaz oluyor diye. Meğer bütçeyi bayağı aşıyormuş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de Emrah' ı uyararak yanlışını kendi anlamasını istiyordum. Umarım yüzde hesaplamalarını öğrenmeye çalışır.

Kendi kendime diyordum ki; niye Mevsres' in topladığı sistemler bu kadar inanılmaz oluyor diye. Meğer bütçeyi bayağı aşıyormuş.

Ben de bayağı şaşırdım. Dedim ben niye bu kadar kötü yapmışım. Vazgeçsem mi diye düşündüm hatta. Sonra baktım uçup gidiyor benim sınırdan fiyat. Anladığım kadarıyla fena bir şey toplamamışım. Amacım hepsini Full'de falan oynamak değil zaten. Şöyle biraz güzel gözükse bile yeter. Öğrenci adama bu çok bile. Hepinize teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı