FX 6100 sistem için ekran kartı önerisi

uhtredragnarsson

Hectopat
AMD RX 460 model bir ekran kartım var, işlemcim ise AMD FX 6100 ve 8 GB RAM var. Para biriktirip ekran kartımı yükseltmek istiyorum, sizce hangi model ekran kartını almalıyım?

Bütçem çok iyi değil, orta seviye diyelim. 2000-3000 veremem ancak.

AMD RX 460 model bir ekran kartım var, işlemcim ise AMD FX 6100 ve 8 GB RAM var. Para biriktirip ekran kartımı yükseltmek istiyorum, sizce hangi model ekran kartını almalıyım?

Bütçem çok iyi değil, orta seviye diyelim. 2000-3000 veremem ancak.
Hocam bence yükseltmeye çok gerek yok. Yükseltmek isteseniz en fazla 1650 Super alırsınız zaten.

Hocam en fazla RX 560 öneririm ben.
Normalde ne Sapphire ne, tek fanlı ekran kartı ne de RX serisi kart öneririm. Fakat bütçe belli, sistem belli.
Peki dediğiniz 1650 den alırsam, işlemciye falan sıkıntı çıkarır mı ?
Ve performansım ciddi bir şekilde artar mı? eğer artarsa fiyatı gayet makul geldi.

Peki dediğiniz 1650 den alırsam, işlemciye falan sıkıntı çıkarır mı ?
Ve performansım ciddi bir şekilde artar mı? eğer artarsa fiyatı gayet makul geldi.
Hocam 1650 Super ile darboğaz yapacaktır. Benim tavsiyem ekran kartı değiştirmek yerine işlemci değiştirmektir.
Test videosu :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam 1650 Super ile darboğaz yapacaktır. Benim tavsiyem ekran kartı değiştirmek yerine işlemci değiştirmektir.
Test videosu :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Peki işlemci öneriniz var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı