Çözüldü FX 6100 sistemde ekran kartı görünmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

YKGK

Hectopat
Ekran kartı
HD 7770
İşlemci
Amd FX6100
Selam, arkadaşıma yeni bir bilgisayar topladık sistemde FX6100 ve HD 7770 kullandık fakat montajını yaptıktan sonra çalıştırmaya kalktığımızda ekran kartından görüntü alabildiğimizi fakat Aygıt Yöneticisi, GPU-Z veya MSI Afterburner gibi yazılımlardan ekran kartını göremediğimizi fark ettik sizce nedeni ne olabilir?

Selam, arkadaşıma yeni bir bilgisayar topladık sistemde FX6100 ve HD 7770 kullandık fakat montajını yaptıktan sonra çalıştırmaya kalktığımızda ekran kartından görüntü alabildiğimizi fakat Aygıt Yöneticisi, GPU-Z veya MSI Afterburner gibi yazılımlardan ekran kartını göremediğimizi fark ettik sizce nedeni ne olabilir?
SS de atabilirseniz daha açıklayıcı olur.

SS derken ekran görüntüsü atarsanız demek istedim. Neyin eksik veya yanlış göründüğüne dair.

Kusura bakmayın hemen atıyorum.

Güncelleme: 2 saat gibi bir süre sonra bilgisayarı açtığımızda ekran kartı görüntü vermemeye başladı VGA kablosunu anakarta takınca görüntü gelmeye başladı ekran kartı bozukmuş yani yardım eden herkese teşekkürler.

Geri
Yukarı