Fx 6100 sisteme 500-700 TL Nvidia ekran kartı önerisi

DisabledGamer

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba değerli arkadaşlar. Sistemimde darboğaz sıkıntısı yaratmadan, satın alabileceğim en iyi Nvidia ekran kartını söyleyemenizi rica ediyorum. Ben %60 civarı görme engelliyim. Overclock, modifiye vs. ile işim yok. Kasamı kapatıp, oyuna geçeceğim. Bütçem yaklaşık 500 TL ile 700 TL arasıdır. Şimdiden çok teşekkür ediyorum. Saygılar..

• Anakar: MSI 970 Gaming
  • İşlemci: AMD FX 6100
  • Ekran Kartı: ??
  • Bellek: G.Skill Ripjawsx 2x4 dual kit 1600 MHz
  • Kasa: CoolerMaster Haf 912 750w PSU
  • Sabit Disk: 2x1 TB WD 7200RPM

Son düzenleyen: Moderatör:
GTX 1050, bütçen yeterse 1050 Ti alabilirsin.

Arızalanan Asus R9 270 DirectCU II kartım için iade kuponum var.Vatan Bilgisayar'dan almak zorundayım.

MSI Geforce GTX1050 TI 4GB O.C benim ilk tercihimdir. Ama tek fan tasarımı, ısıyı ekran kartının arkasına iletme durumundaysa, arkada Fx 6100 gibi çok ısınan bir işlemcimin olması, beni çok düşündürüyor.

Eğer, tek fan tasarımı, kasa içi sıcaklığını, kayda değer ölçüde arttırma potansiyeline sahipse, Asus Geforce GTX1050(TI olmayan) modeline yöneleceğim. Çünkü çift fan var. Ne dersiniz ?

Değrli yorumlarınız için çok teşekkür ederim.

Not: 8 senelik LCD monitörümü, GTX 1050 ekran kartına bağlayabilirmiyim ? Güncel monitör mü almalıyım ?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı