Fx 6100 ve HD 7850 Sistemi Güncelleme

Emrah Şaşmaz

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar sistem gereksinimlerim şu şekilde;
  • Anakart= MSI 760GM-P23(Fx) 1333 Mhz
  • İşlemci= Amd Fx 6100 3.3 Ghz
  • Ekran Kartı= Asus HD 7850 1GB 256 Bit Dx 11.1
  • Ram= Gskill Ripjawsx 8GB 1333 Mhz

Evet arkadaşlar yukarıda görmüş olduğunuz sisteme upgrade yapmak istiyorum. Yeni oyunlar malum sistemleri baya zorlayacak. Önerilerinizi bekliyorum anakartı en yüksek sınırlarına kadar zorlamak istiyorum. İşlemci soğutucusu almadım malum oyunlarda ısınma yapıyor işlemci hızından dolayıda bazı oyunlarda sıkıntı yaşarım diye düşünüyorum. RED SCORPION LGA 775/1156/1155/1366 & AM3/FM1/FM2 İŞLEMCİ SOĞUTUCUSU - Vatan Bilgisayar bu soğutucuyu yakın bir zamanda almaya karar verdim bu soğutucu ile 3.5 Ghz'e çıkabilir miyim? Ekran kartı şuan için alma ihtimalim belli olmaz Powercolor R9 280X Turboduo Gddr5 3Gb 384Bit Amd Radeon Dx11.2 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar bu ekran kartı sayesinde nasıl bir sonuç alırım. Bütün seçeneklerinizi bekliyorum sistemimi sizlerle birlikte yeni nesile hazırlayalım :).

Mükemmel bir upgrade olur. Yeni oyunları en az 2 sene ultra götürür. Bu 2 seneden sonra HD 7850 gibi buda high > medium > low, derken bir bakmışsınız R9 4xx serisi çıkmış. Teknolojiye yetişilmiyor. Her saniye yeni bir alet.

Şu an soğutucu takviyesi yakın gözüküyor en yakın zamanda alacam bu soğutucuyu tavsiye eder misiniz? 3.5 ghz çıkmam da sıkıntı yapmaz umarım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı