FX 6300 HD 6850 Sistem 1650₺ eder mi?

KS
azizcan eser

azizcan eser

Femtopat
En iyi cevaplar
0
Daha aldıysan yapacak bir şey yok performansı kötü olan bir ıkili değil pek ama soğutması zor olacak.
Vallahi oynuyorum ya öyle dümdüz soğutmaya felan ısınmaya bakmıyorum.
Vallahi oynuyorum ya öyle dümdüz soğutmaya felan ısınmaya bakmıyorum.
Keşke daha önce den foruma katılsaydım.
Kuzeniniz işlerden anlamıyorsa bulaşmasaymış.
Pc mühendisi birde

Kesrag

Picopat
En iyi cevaplar
0
Geçmiş olsun. Ileride geliştiremezsin biraz fazla ısınır onun dışında pek sıkıntısını görmezsiniz.

darkturkkings

Centipat
En iyi cevaplar
2

Kesrag

Picopat
En iyi cevaplar
0
Sadece ekran kartını yükseltsem olmaz mı
Ekran kartını yükseltebilirsiniz. Ama ıslemci güçlü ekran kartlaribi besleyemez. Islemciyi değişmek isteseniz de anakartı değişmek zorunda kalacaksınız soketler uyuşmadığı için. Yeni alacağınız anakart ddr4 olacaktır büyük ihtimalle ve bu yüzden de ddr4 ram gerekecek.

KS
azizcan eser

azizcan eser

Femtopat
En iyi cevaplar
0
Ekran kartını yükseltebilirsiniz. Ama ıslemci güçlü ekran kartlaribi besleyemez. Islemciyi değişmek isteseniz de anakartı değişmek zorunda kalacaksınız soketler uyuşmadığı için. Yeni alacağınız anakart ddr4 olacaktır büyük ihtimalle ve bu yüzden de ddr4 ram gerekecek.
Tüh be yav keşke almadan şuraya katılsaydım

Kolegaa

Femtopat
En iyi cevaplar
0
Merhabalar sırf size yazmak için üye oldum sayfa yüklenince arkadaşların yorumları geldi onlar da gerekli şeyleri benden önce yazmışlar yine aldıysanız hayırlı olsun diyelim size bu fiyata satan ve öneren kişileri unutmayınız bir sonraki ihtiyaclarınızda onlardan akıl ve ürün almayınız esen kalın :)

KS
azizcan eser

azizcan eser

Femtopat
En iyi cevaplar
0
Merhabalar sırf size yazmak için üye oldum sayfa yüklenince arkadaşların yorumları geldi onlar da gerekli şeyleri benden önce yazmışlar yine aldıysanız hayırlı olsun diyelim size bu fiyata satan ve öneren kişileri unutmayınız bir sonraki ihtiyaclarınızda onlardan akıl ve ürün almayınız esen kalın :)
Teşekkür ederim görüşeceğim kuzenle.

Kolegaa

Femtopat
En iyi cevaplar
0
Şöylede yapabilirsiniz elinizdeki ekran kartını satıp daha üst bir karata geçiş yapabilirsiniz elinizdeki işlemci fabrikasyon hızlarında dahi bu kartları besler daha üstlere çıkarsanız hız aşırtma yapmalısınız :)
HD 7950 GTX 760 GTX 580 GTX 660 Ti GTX 950
GTX 1050 Tavsiye ederim uygun fiyatlı temiz bir kart bulun veya işlemci soğutucunuz iyi ise OC yapıp daha üst kartlara geçebilirsiniz

Yeni konular

Yukarı