FX 6300 için 800 TL ekran kartı önerisi

770 TL'ye Galax alın geçin. Arada FPS olarak bir fark yok. Soğutma ve kasa içi görünüm (tasarım) farklı.

Markalar arası performans farkı yok. Sadece soğutma sistemleri gelişmiş oluyor. Strix, Expedition'a göre daha gelişmiş bir soğutma sistemine sahiptir.

Markalar arası performans farkı yok. Sadece soğutma sistemleri gelişmiş oluyor. Strix, Expedition'a göre daha gelişmiş bir soğutma sistemine sahiptir.
Teşekkürler cevap için.Peki Asus'mu Msı'mı almalıyım.Yarın kartı almaya gidiyorum,son noktayı koymuş olalım.

Şu an ben GTX 1050 Expedition kullanıyorum. Gayet memnunum. MSI da alınır tabii. Ama çok pahalı. Aralarındaki fiyat farkını kesinlikle hak etmiyor.

Soğutucu stok değilse 4.7 seviyelerinde OC edebilirsiniz işlemciyi. Artısı olacaktır.

Bu arada işlemcinizin de soğutma sisteminin çok iyi olması lazım yoksa uzun süreli kullanımlarda ısınmaya bağlı olarak darboğaz yapabilir.
Isınmaya bağlı darboğaz diye bir şey yoktur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…