Fx 6300 Msi GTX 750 Ti Toplama PC

Güncelleme yaptim biraz. Islemciyi intel G3258 anakarti asus H81-Gamer yaptim. Oc ile i5 degerinde oluyor. Sistem 2 milyar civari. Daha düşük.

H81M Gamer tabiri caizse ÇÖP bir anakart.

Tüm ram slotlarını dolduruğunuzda H81 çipset kısıtlamasından dolayı tüm ram'ler 1066 Mhz hızında çalışacaktır.

Ya alın H81M-P33'ü, İ3 4160'ı. Bakın keyfinize. G3258 OC ile İ5'e ulaşamaz. Zaten DirectX12 destekli oyunlarda fark açılacak. G3258 Tek Çekirdek performansı iyi olduğu için tek çekirdek destekleyen oyunlarda iyi.

İ3 4150 ve üstü Haswell Refresh işlemcilerin o ankartta çalışması için önce anakartın Haswell bir işlemci ile son BİOS sürümüne güncellenmesi gerekir eğer anakartın BİOS'u güncel değil ise.

Tüm ram slotlarını dolduruğunuzda H81 çipset kısıtlamasından dolayı tüm ram'ler 1066 Mhz hızında çalışacaktır.
Bunun için bir kaynak gösterebilirmisiniz.

İ3 4150 ve üstü Haswell Refresh işlemcilerin o ankartta çalışması için önce anakartın Haswell bir işlemci ile son BİOS sürümüne güncellenmesi gerekir eğer anakartın BİOS'u güncel değil ise.

Bunun için bir kaynak gösterebilirmisiniz.

Kaynak: Asus'un kendi sitesi. İnternete H81 GAMER yazıp tanıtım sayfasına girerseniz görürsünüz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı