FX 6300 Nasıldır ?

Yok çalışır gayet te iyi çalışır. Ama dediğim gibi tam performans için 1866 MHz RAM modülleri şart.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamam o zaman artık bunlarla idare edeceğiz :D Kasa bir gelsin de :D Bir de kasa olarak ucuz bir şey olsun dedim ve TeknoBiyotik: Aerocool VS-3 Advance 2xUSB 3.0 Portlu, 6 Fan Yuvalı, 40cm VGA Uyumlu, Mid Tower Oyuncu Kasası - Kasa - PC Bileşenleri bu kasayı seçtim. Vatanda çeşit yoktu ve gerçekten çok kötü kasalar vardı %30 indirim var zaten hemen bitmiş :D

İnternette çok video var HD5770 ile ilgili. BF3 Crysis 2 gibi oyunları ultrada oynuyorlar. Acaba ultra olmasa da kasmadan oynayabilir miyim bu sistemle ?

Kasa güzel fiyatı da uygun, Vatandan alsan taş çatlasın 10 TL indirim olur. Vatan piyasa fiyatlarının çok üstünde etiket koyup, indirim yapıyor. Çoklu alımlarda vatandan alıp kara geçilebilir yoksa tek parça için vatanda sıtok beklemeye gerek yok. Oyunları da rahatlıkla oynarsın, en kötü ihtimalle ayarları düşürür öyle oynarsın. Geçici süre idare eder okart seni... Ben İ5 işlemcinin grafik kartı HD 4000 serisi) ile Crysis 2'yi orta ayarlarda oynuyorum.

Aldım da şu anda tamamlandı yazıyor sitede fakat önüme yılbaşı geçti. Yılbaşında sanıyorum getirmezler ama bu konuda hiçbir fikrim yok. Olmadı Çarşambaya kalacak. Gelince resimleri esirgemem :D

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı