FX-6300 Oyun Bilgisayarı Toplama

Mahspat

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Elektrik Mühendisliği (Öğrenci)
Merhaba arkadaşlar.
Yeni bir sistem toplayacagım bana yardımcı olursanız ve kullana arkadaşlar tavsiyelerde bulunursa memnun olurum.
  • İşlemci:Amd Fx6300
  • Anakart:ASUS M5A78L-M USB3 DDR3 VGA SES GLAN SATA3 USB3 (Var)
  • Bellek:
  • 8GB (2x4GB) Vengeance DDR3 1600MHz CL9 Dual Kit Ram
  • Ssd: Corsair 120 gb + 1TB western digital depolama
  • Ekran Kartı: Power Cooler hd 6850 1gb gddr5 (Var)
  • Everest 500 watt kasa

Arkadaşlar bu sistem icin önerilerinizi bekliyorum.

Orada yazan parçalar var. Ben sadece darbogaz yaparmı sıkıntı yaparmı onu ögrenmek isityorum. Geriye ssd işlemci ve ram kaldı. Son zamanlarda intelin cıkardıgı 22nm intel g3220 işlemci için fx6300 performansı veriyor diyolar. Kafam karısık bütce 800 TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
Orada yazan parçalar var. Ben sadece darbogaz yaparmı sıkıntı yaparmı onu ögrenmek isityorum. Geriye ssd işlemci ve ram kaldı. Son zamanlarda intelin cıkardıgı 22nm intel g3220 işlemci için fx6300 performansı veriyor diyolar. Kafam karısık bütce 800 TL.
UserBenchmark: AMD FX-6300 vs Intel Pentium G3220
Evet g3220, fx6300'e çok yakın performanslar sunuyor. Bence g3220 içerisinde olan bir sistem toplamalısın.

Dosya Ekleri

• 800tl sistem.JPG
    800tl sistem.JPG
    66,1 KB · Görüntüleme: 282
Arkadaşlar yarın fx6300 almaya karar verdim, bu konuda bana yardımcı olursanız kullanan arkadaşlar varsa fikir, önerilerini yazarsa çok sevinirim. Önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı