FX-6300 + R9 270X Darboğaz Olur Mu?

Coulsonn

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaslar bayramda %30 ındırımle pc toplamayı dusunuyorum. 2000 civari bütçem var monitor de dahil.
Bütce biraz sıkıntı oldugundan işlemciyi amd fx 6300 ekran kartını da asus r9 270x düşünüyorum sizce darboğaz vs. yapar mı ? Bir sorum daha var şimdi ben r9 270x ekran kartlı ve fx 6300 tabanlı sistem toplasam gta v'i high ta kasmadan oynatır mı ? Sizin de 2000 tl lik sistem önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden tesekkurler.

Not: 2000 tl yi biraz geçebilir. Kasa ve monitor bütçeye dahildir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır yapmaz, rahatça kullanabilirsin. R9 270x güzel bir seçim olmuş, ama sana tavsiyem güç kaynağın minumum 500 watt ve 80 plus sertifikalı olsun. Gta V henüz pc platformuna çıkmadı, bu yüzden sistem gereksinimlerini bilemiyoruz. Fakat o kartla oyanaya bilirsin gibime geliyor.

600 watt da iyi bir seçim olur ama bence zalman, corsair alman daha iyi olacaktır. Ben zalman 700 watt 80 plus kullanıyorum gayet memnunum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı