FX6300 R9 270X darboğaz olur mu?

Olcağını pek sanmıyorum ama Crossfire yapacaksan her ihtimale karşı x8 serisinden bir işlemci almanı tavsiye ederim. Tabi ki bütçene bağlı illa gidip x8 al demiyorum ama öyle niyetlerin ve durumun varsa almanda fayda var :) Fazla işlemci göz çıkarmaz hele crossfire gibi birşeye kalkıştıysan :)

Cevabınız için teşekkür ederim.Şöyle bişey duymuştum "6300 ile gtx 770 bazen darboğaz olabilir. " .Peki hocam r9 270x crossfire'da gtx 770 i geçiyor ve buda aklıma darboğaz yapacak anlamına geliyor. :)

Olcağını pek sanmıyorum ama Crossfire yapacaksan her ihtimale karşı x8 serisinden bir işlemci almanı tavsiye ederim. Tabi ki bütçene bağlı illa gidip x8 al demiyorum ama öyle niyetlerin ve durumun varsa almanda fayda var :) Fazla işlemci göz çıkarmaz hele crossfire gibi birşeye kalkıştıysan :)
Hocam yarın inşallah gidip r9 270x alacağım bilgisayarı 1 aya toplayacağım.Ama sadece crysis 3 ,bf4 , wolfteam oynacağım yeterli değilmi 1 adet r9 270x ? (ultrada oynamam gerek yok orta ayarlarda oynasam benim için yeterli olur.)

Yokmu yardım edecek konu güncel !!!

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı