FX 6300 ve GT 640 sistem toplama

King

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar başlıkta belirttiğim gibi bir kasa toplayacağım. Özellikleri yazıyorum.
  • İŞLEMCİ: AMD Fx 6300 SixCore 3.5GHz 8GB
  • EKRAN KARTI:GeForce GT640 4GB
  • ANAKART: M5A78L-M LX3
  • KASA: COOLER MASTER

Bu özellikteki kasa GTA 5 vb. benzeri oyunları açar mı ?
İyi bir FPS alır mıyım ?
Teşekkürler.

Tanıdığım bir kişiden alıcam bu kasayı özelliklerden anlamadığım için yardım istedim sizce kaldırır mı iyi oyunları düşük ayarlarda ?

Gta 5 oynayamayabilirsin açsa bile çok düşük çözünürlükte very low ayarlarda anca oynarsın. Arkadaşından ne kadara alacaksın belirtirsen sana yardımcı olabilirim.

2. el temiz R7 370 bulursan o sistem ile 2-3 yılı daha çıkarırsın dostum. Sistem çöp diyenleri umursama. FX 6300 performanslı bir işlemcidir. Evet eski, ama yine de oyunlarda tatmin edici FPS verebiliyor. Yani 1000 TL'ye kadar olan hiç bir ekran kartında sıkıntı çıkarmıyor.

Tamam çok iyi bir sistem değil ama öyle yerin dibine sokup çıkartılacak bir sistemde değil fiyatı uygunsa alınabilir. GTA 5'i de 720p'de yüksek ayarlarda rahatlıkla oynarsın.

Toplam fiyatı : 1500 TL zaten idarelik alıcam çünkü şuan ki kasam felaket kötü olduğu için idareten alıcam. Değermi sizce ?

İlerleyen zamanda daha iyi bir kasa toplayacağım o zamanda sizlerden yardım alırım konu açarak. :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı