Fx 6300 ve GTX 650 Ti Boost ile GTA V, Far cry 4, BFH, AC Rouge gibi oyunları oynatır mı?

umutuys06

Hectopat
Yer
ankara
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
Arkadaşlar ben steam yaz indiriminden oyun alacağım fakat hani o kadar parayı verirken de az terettüt etmiyor değilim. Benim sorum şu bu sistem şu oyunları açar mı bi ilgilenirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler.

Sistemim: 8GB RAM
Asus GTX 650Ti boost
AMD Fx 6300
Asus M5A97 R2.0

Oynamak istedğim oyunlar: GTA5, Far cry 4, Project cars, BFH, AC Rogue bir de AC'nin ps3 için çıkan oyunu oynamak istiyorum. Bunları oynarken hangi ayarlarda oynayabilirim bi yardımcı olursanız sevinirim kasmadan rahat bi şekilde biraz kasma olabilir sıkıntı değil ama hangi ayarda oynayabileceğimi yazarsanız çok sevinirim herkese hayırlı ramazanlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı