FX-6300 ve GTX 760 Sistem uyumu

Arkadaslar, kullanmadiginiz surece kimse bilemez bu isi, anlayin artik. Testlerin hangi ortamda, ne tur yapildigi belli olmuyor. Sosyal'de kullanan arkadaslarin yorumlarindan anlayin artik.
Ornek olarak Seyit Öktem diyorum, mesajlarina bakin ve anlayin.

Arkadaslar, kullanmadiginiz surece kimse bilemez bu isi, anlayin artik. Testlerin hangi ortamda, ne tur yapildigi belli olmuyor. Sosyal'de kullanan arkadaslarin yorumlarindan anlayin artik.
Ornek olarak Seyit Öktem diyorum, mesajlarina bakin ve anlayin.

Tom's Hardware'in testlerine karşı kıvırma başlamış, kullanmadan bilemezmişiz, test ne ortamında yapılmış belli değilmiş. Madem kullanmadan bilenemeyecek, ne diye abilerinizin kelamını savunuyorsunuz.

Bakın tekrar ediyorum, o arkadaşın oynadığı oyunlar işlemciye abanmayan oyunlardır darboğaz yapmıyor olabilir, buna birşey demiyorum. Diyorumki işlemcinin limitlerini tam zorlayan oyunlarda yapıyor işte testleri var, yani yanlış biliyorsunuz işte, uzatmanın lüzumu yok.

İŞLEMCİYE ABANAN STRATEJİ TÜRÜ OYUNLAR OYNAYANLAR FX-6300'LE GTX770'TEN TAM RANDIMAN ALAMAZLAR, DARBOĞAZ YAPAR.

Tamam arkadaşım sen madem kullanma ve darboğaz yapıyor de tamam. Sen haklısın forumda kullanıp darboğaz yapmıyor diyenlerde zaten haksızlardır senin için. Sistemin ne ?

Tamam arkadaşım sen madem kullanma ve darboğaz yapıyor de tamam. Sen haklısın forumda kullanıp darboğaz yapmıyor diyenlerde zaten haksızlardır senin için. Sistemin ne ?
Ben kullanmıyorum ama insanları yanlış yönlendiriseniz doğrusunu kanıtlarım bu şekilde. Anlamamakta ısrar ediyorsan daha fazla yazmıyacağım, test sonucu orda, isteyen istediğine karar versin, PC'm bozuk tabletten giriyorum.

Ben kullanmıyorum ama insanları yanlış yönlendiriseniz doğrusunu kanıtlarım bu şekilde. Anlamamakta ısrar ediyorsan daha fazla yazmıyacağım, test sonucu orda, isteyen istediğine karar versin, PC'm bozuk tabletten giriyorum.
Gerek fiziksel açıdan gerekse mental açıdan çok haklısın. Düşünüyorum düşünüyorum haksız olduğun bir taraf bulamıyorum. Ben darboğaz yapmaz diyorum. Bu sonuca ise para karşılığında test sonuçlarını yanıltabilecek değiştirecek kişilerden değil, sosyal'de kullanan arkadaşların sonucundan varıyorum. İstersen sende sosyalde biraz araştırma yap.

Gerek fiziksel açıdan gerekse mental açıdan çok haklısın. Düşünüyorum düşünüyorum haksız olduğun bir taraf bulamıyorum. Ben darboğaz yapmaz diyorum. Bu sonuca ise para karşılığında test sonuçlarını yanıltabilecek değiştirecek kişilerden değil, sosyal'de kullanan arkadaşların sonucundan varıyorum. İstersen sende sosyalde biraz araştırma yap.
Tom's Hardware para karşılığı yapıyor kabul edelim desek bile, bunu yaşayanlar mevcut. Bilerek başta bunu vermeyip test sonucu verdim, ama testlere güvenemeyenler için şöyle kullanıcı deneyimleri de var:
FX 6300 / GTX 770 DARBOGAZ!

Ya rica ediyorum git arkadaşım şu darboğaz konularından, bak insan gibi söylüyorum sana şunu. Kullanan adamlar her türlü optimizasyon sorunlu oyunlarda denedi bunu, tabi ki bazı oyunlarda darboğaz yapacak. Adı üstünde "Optimizasyon sorunlu". DonanımHaber'in sonunu getiren sizin gibi kullanıcılar oldu ve burayı da kirletmenize gerek kalmayacak, tüm mesajlarını raporladım. Moderatörler gereğini yapacaktır. Ben senin o göstereceğin testlerin hiçbirine inanmam, hele ki adı sayılır kullanıcılar bu FX-6300 ve GTX770 deneyimini yaşamışlarsa hiç ama hiç aldırış etmem ben sana. Diğer kullanıcılara karşı üslubuna dikkat et, çocuk eğlendirmiyoruz burada. Technopat Sosyal'de o kadar çok FX-6300 ve GTX770 kullanan o kadar arkadaş var, ama nedense senin o söylediğin oyunları dahi oynuyorlar ve hiçbir şikayetleri yok, niye yok? Olsaydı bizimle paylaşmazlar mıydı? Evet, paylaşırlardı sorunlarını fakat sorun yaşayan "yok!". Her darboğaz sorunlarında hep aynı konuyu görmekten herkes yoruldu ve bıkkınlık verdi, çünkü başka kaynak yok adam gibi elle tutulacak.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı