FX 6300 ve GTX 960 sistem için BF 1 ayarları

İşletim sistemi
Windows 10

Ella Freya

Megapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
15
Yer
Ötüken
İşlemcim oyun için düşük ama normalinden daha hızlı.

4.2 GHz OC, CPU/NB ve HT Link frekansları 2400MHz yapılı.
RAM'ler normalde 1600 CL9 ama 1866 CL10 yaptım.
Ekran kartında +140 core/+450 Memory OC var.
Biraz detay vermek istedim ama kısacası normalinden çeyrek kadar daha hızlı sistem.

DX 11 mi DX 12 mi seçeyim?

Grafikler tam medium olsun mu yoksa önerdiğiniz ayar var mı?

Ve Windows içi oyunun işlemci kullanımı verimini arttırabilecek ek ayar tavsiyeniz varsa beklerim, Tweak ve hızlandırma için değil onlar zaten yapılı NTLite ile. Benim dediğim CPU için.

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemcim oyun için düşük ama normalinden daha hızlı.

4.2 GHz OC, CPU/NB ve HT Link frekansları 2400MHz yapılı.
RAM'ler normalde 1600 CL9 ama 1866 CL10 yaptım.
Ekran kartında +140 core/+450 Memory OC var.
Biraz detay vermek istedim ama kısacası normalinden çeyrek kadar daha hızlı sistem.

DX 11 mi DX 12 mi seçeyim?

Grafikler tam medium olsun mu yoksa önerdiğiniz ayar var mı?

Ve Windows içi oyunun işlemci kullanımı verimini arttırabilecek ek ayar tavsiyeniz varsa beklerim, Tweak ve hızlandırma için değil onlar zaten yapılı NTLite ile. Benim dediğim CPU için.

Tüm ayarlar low, mesh quality ultra ve ya high.

İşlemci 4/4 Intel 6.nesil i5 veya daha üzeri bir model olsaydı ayarlarımı birebir paylaşırdım hatta bu hafta içi bu ve 5.oyun için optimum ayar rehberi hazırlamayı düşünüyordum. Ama sizin kart aynı zamanda GTX 960, benim ayarlar genel olarak GTX 970/1060/1660/1070 modelleri için geçerli. Yine de birkaç ipucu vereyim; DX11 modunda Texture quality'i olabildiğince kısıp, text.filtering'ı resolution scale ile azar azar yükseltmekle başlayabilirsiniz, amaç CPU'daki anormal seviyedeki yükü hafifletmek. Onun dışında lightning quality'i orta veya düşükte, efekt & post process'i orta/yüksekte, meshi low, terrain & undergrowth'u olabildiğince yüksek kalitede bırakmaya çalışın. Antialiasing çözümü olarak SSAO veya TAA kullanabilirsiniz.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı