FX 6300 ve R9 270X ile League of Legends Kasma Sorunu

• Konuyu başlatan ber2
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 25
  • Görüntüleme 5B

ber2

Kilopat
Yer
İstanbul
İşlemcim FX 6300, ekran kartım ise R9 270X. Tüm oyunları Ultra ayarlarda oynayabiliyorum fakat LoL oynadığımda Team Fight'larda falan hafif, ufaktan kasmalar oluyor. Bütün her şeyim güncel.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kullananlardan kimse tam bir bilgi vermiyor ki. FX 6300 almak istiyorum ama daha önce kullanmadığım için riske girmek istemiyorum.

Test sonuçlarına bakmanız gerekli. Test sonuçları her şeyi söyler.

Ayrıca, AMD FX serisi emin olun Intel'lerden daha az ısınıyor. Forumda birçok kişi FX 6300 kullanıyor.

Yapma hocam yapma, cuma günü toplayacağım sistemde bu iki canavarı kullanacağım, soğutma beni şimdiden. :)
Eğer içini rahatlatacaksa ben sana bir şey söyleyeyim; League of Legends'a 4.2 yamasıyla birlikte senkronizasyon hatalı grafik güncellemeleri yapıldı. Şuan da birçok kişi bu sorunu yaşıyor ve henüz çözüm getirilemedi. Team fightlarda ve minion ile neutral canavarların yanındayken FPS düşüşü yaşıyorsan eğer, sorun oyunla alakalı, güven bana. ;)

Sorunumu çözemediler. Neye istinaden cevap verim ? İşlemciden memnunum, Fakat dediğim gibi, Tam akıcı bir şekilde oynuyorum arada mouse ile Map'da git gel yaparken, Tf'ye girerken falan, Tam pırpır oluyo ekran sonra gene düzeliyor. Sorunu hala çözemedim Alacak olan arkadaşlar düşünmeden alsın. İşlemcide sıkıntı yok. Macun bile sürmedim. Stock fanda boşta max.40 derece, Oyunlarda 60 derece. Diğer oyunlarda hiç bir sıkıntı yok...

Forumdaki birçok kendini bilmez arkadaşın ağzına bakıp 6300fx almayın, 6300fx çöptür. Hocam sizin soruna gelince, tamamen oyundaki optimizasyon problemlerinden kaynaklanıyor. Oyunu kopyala yapıştır mantığı ile çalıştırıyorsanız silin, kendi sitesindeki istemciden sıfırdan indirip yükleyin. Iyi forumlar.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı