FX-6300 ve R9 270X sistem nasıldır

Technopat'ın topladığı sistemde Corsair mevcut diye böyle bir kanıya varamayız ki. Technopat'ta bununla ilgili çokça şikayet mevcut. Kronik bir sorun zaten ''VS'' Corsair'in en kötü modeli.

Technopat'ın topladığı sistemde Corsair mevcut diye böyle bir kanıya varamayız ki. Technopat'ta bununla ilgili çokça şikayet mevcut. Kronik bir sorun zaten ''VS'' Corsair'in en kötü modeli.
O halde neden tercih etmiş olabilirler ki?
Kronik sorundan kastınız nedir? Biraz açabilir misiniz? Bu fiyata bulunabilecek en iyi güç kaynaklarından biri olduğunu düşünüyorum.

@Neko nın dediği sistemi alman daha iyi olurdu. SSD, PSU alacaksın bir de o sistemden daha pahalıya geldi. Gönlün kalmasın almışsın hayırlı uğurlu olsun. Güzel günlerde kullan.

Yani öncelikle şunu belirtmeliyim ki şu anda da dahil olmak üzere Technopat'ın tavsiye sistemlerinin iyi olmadığı ortada. Yani Sosyal'de daha iyi sistemler toplanıyor.
Kronik sorundan kastım ses ve cızırtı sorunuydu sanırsam.
F/P konusunda galiba haklısınız ama ben alıp da ses çıkarmasını istemezdim doğrusu.

Bu arada Vatan'dan almanızı önermem. Fiyatları yüksek tutuyorlar. Mümkünse daha ucuz yerlerden almanızı öneririm.

Yani öncelikle şunu belirtmeliyim ki şu anda da dahil olmak üzere Technopat'ın tavsiye sistemlerinin iyi olmadığı ortada. Yani Sosyal'de daha iyi sistemler toplanıyor.
Kronik sorundan kastım ses ve cızırtı sorunuydu sanırsam.
F/P konusunda galiba haklısınız ama ben alıp da ses çıkarmasını istemezdim doğrusu.
Hayır hocam ben sistem tavsiyelerinden bahsetmiyorum. Video çekmişlerdi. Corsair'in kaliteli bir marka olduğunu düşünüyorum. Güç kaynağının bronze sertifikasıda var üstelik. Ben sosyalde bu güç kaynağı ile ilgili çok fazla şikayet bulamadım. Bence F/P ürünü ve alınabilir.

Hocam Nanokatolog' a ne oldu ? Bende oradan alışveriş yapacağım fakat sizin Sinerji' den öneri yaptığınızı görünce bi tedirgin oldum.

Nanokatolog güvenilir bir sitedir sadece kargoda biraz gecikme olabiliyor. Sinerji de güvenilirdir, ucuz olan yerden alınız.

Corsair kaliteli bir markadır ama VS serisi sıkıntılı, zaten VS, Corsair'in en düşük modelidir. Sosyal'in bilgili kişileri de benimle aynı görüşte. Ama dediğiniz gibi F/P ürünü ve tercih edilebilir. Ve her ürün böyle çıkacak diye bir şey yok elbette. Alıp da sessiz sessiz kullananlar da var tabi.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı