FX 6300 ve RX 460 sistemden düşük performans alıyorum

Clophiss

Hectopat
Daha fazla  
  • RAM: Kingston HyperX Fury Blue 4 GB 1600MHz DDR3
  • İşlemci: AMD FX-6300
  • Ekran kartı: OEM AMD RX460
  • Anakart: Gigabyte 970A-DS3
  • HDD: WD Blue 1TB 7200RPM SATA 3.0 64MB 3,5" sabit disk
  • SSD: TosHIBA-TR200 240GB
Bilgisayarımın özellikleri bu şekilde, bilgisayardan daha yüksek performans almak için öncelik olarak neleri yükseltebilirim?

Sisteme yapabileceğin iki yükseltme var, bir rami en az 8'e yükseltmek iki işlemciyi olabildiğince yüksek frekanslara çıkarmak bunun dışında yeni bir sistem kurmak çok daha mantıklı olur.

8 GB veya 4 GB RAM ekle. Sorunların büyük ölçüde çözülecektir.
Sisteme yapabileceğin iki yükseltme var, bir rami en az 8'e yükseltmek iki işlemciyi olabildiğince yüksek frekanslara çıkarmak bunun dışında yeni bir sistem kurmak çok daha mantıklı olur.
Kusura bakmayın belirtmeyi unutmuşum 2x4gb ram var
Bütçe belirtir misin?
Üst düzey bir sisteme çevirmek istemiyorum sadece aldığım performansı yetersiz buluyorum . Ne kadar uygun olursa o kadar iyi olur .
Bütçen varsa 4 GB ek bellek daha al. Ayrıca stok soğutucu mu kullanıyorsun? Kule tipi bir soğutucu ile işlemcine overclock yapabilirsin.
Evet stok soğutucu kullanıyorum özellikle ekran kartının soğutucusu çok yetersiz termal macun uyguladım çok sıkıntı olmuyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı