FX 8120 işlemci Ryzen Wraith Prism Fan Uyumu

Şerifimre

Decapat
Merhaba arkadaşlar. FX 8120 işlemci ve stok fan kullanıyorum ama aşırı ısınma oluyor.
Ryzen Wraith Prism Max fan almak istiyorum. Uyumu hakkında bilgi verebilecek var mı? Teşekkürler.
M5A78l-M/USB3
RX 570 4GB
400W PSU
PSU'nun da yetersiz olduğunu düşünüyorum.

Wraith Max ayrıca AMD FX ™ 4000/6000/8000 serisi işlemciler (AM3 + soketi) ve AMD A-Serisi ve AMD Athlon ™ işlemcileri (FM2 +) ile de uyumludur. RGB aydınlatma kontrolünü desteklemeyen anakartlarda, soğutucu renk konfigürasyonu olmayacak ve kırmızı renkte yanacaktır.

Am3+ destekliyor. Ancak anakartında RGB aydınlatma desteklemiyorsa sadece kırmızı renk yanacak. Ayrıyetten neden böyle bir işlemci soğutucu tercih ettiğinizi anlamadım.

Sitesinde yazan: The Wraith Max is also compatible with AMD FX™ 4000/6000/8000-series processors (socket AM3+) and AMD A-Series and AMD Athlon™ processors (socket FM2+). On motherboards that do not support RGB illumination control, the cooler will not be color configurable and will illuminate red.

Am3+ destekliyor. Ancak anakartında RGB aydınlatma desteklemiyorsa sadece kırmızı renk yanacak. Ayrıyetten neden böyle bir işlemci soğutucu tercih ettiğinizi anlamadım.

Sitesinde yazan: The Wraith Max is also compatible with AMD FX™ 4000/6000/8000-series processors (socket AM3+) and AMD A-Series and AMD Athlon™ processors (socket FM2+). On motherboards that do not support RGB illumination control, the cooler will not be color configurable and will illuminate red.
İlginiz için çok teşekkürler.öneriniz nedir peki.tavsiye edebileceğimiz fan varmı.

Cooler Master Hyper T4 modelini tavsiye ederim fx8350 işlemcim ile bana 2 yıl eşlik etti overclok yapılmadığı sürece harika bir işlemci soğutucusu. Sesiz uygun fiyatlı ve yakışıklı duruyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı