FX 8300 sistemde düşük FPS

Daha fazla  
Öncelikle selamünaleyküm. Arkadaşlar sistemimde son zamanlarda acayip FPS dusmeleri oluyor. MB Warband gibi bir oyunda 20-30 kisilik savasta PC kasmaya basladi. Format attirim dedim fakat sonrasinda ne yapacagimi bilmiyorum. Driver kurma diretcx gibi seyler. Belki virusden dolayidir diye dusundum FPS dusmeleri. Oyle degildir diyorsaniz format attiracağım yine de. Bana ücretsiz ve en iyi kaliteli antivirus önerir misiniz? Sistem;
-AMD FX 8300 3.30 GHz 8 çekirdek.
-GT 1030 2 GB DDR5.
-8 GB DDR3 1333MHz RAM.
-Ezcool 120GB SSD.

Öncelikle selamünaleyküm. Arkadaşlar sistemimde son zamanlarda acayip FPS dusmeleri oluyor. MB Warband gibi bir oyunda 20-30 kisilik savasta PC kasmaya basladi. Format attirim dedim fakat sonrasinda ne yapacagimi bilmiyorum. Driver kurma diretcx gibi seyler. Belki virusden dolayidir diye dusundum FPS dusmeleri. Oyle degildir diyorsaniz format attiracağım yine de. Bana ücretsiz ve en iyi kaliteli antivirus önerir misiniz? Sistem;
-AMD FX 8300 3.30 GHz 8 çekirdek.
-GT 1030 2 GB DDR5.
-8 GB DDR3 1333MHz RAM.
-Ezcool 120GB SSD.

20-30 kisilik savaşta FPS düşmesi bu sistemde normal bence hocam. Sistem eski çünkü.

Warband tek çekirdek gücü kullanan bir oyun, işlemcinin çekirdek gücü çok kötü o yüzden kasma oluyordur.

Geri
Yukarı