FX 8300 sisteme 6 bin TL altı ekran kartı önerisi

Bütçe
6000

Sozzy

Centipat
Daha fazla  
Selam, öncelikle benim önceden topladığım bir PC vardı ancak ekran kartım yandı ve diğer parçalarda hasar yok. Pek bilgim yok toplama konusunda zaten bunu da abimin arkadaşı toplamıştı.

AMD Radeon HD 6870 1GB GDDR5,
AMD FX 8300,
16 GB 3200 MHz,
Kaç watt PSU var hatırlamıyorum ama sanırsam 450 500'dü.

MSI 760GM P23, bunun girişi sanırsam GTX 1660 Super'i desteklemiyor bana ekran kartı önerisi yapacak var mı? Pek bilgim yok PC hakkında veya yeni bir kart önerisi olan var mı? Bütçem 5-6 bin TL arası. AMD ekran kartı istemiyorum.

Selam, öncelikle benim önceden topladığım bir PC vardı ancak ekran kartım yandı ve diğer parçalarda hasar yok. Pek bilgim yok toplama konusunda zaten bunu da abimin arkadaşı toplamıştı.

AMD FX 8300,
16 GB 3200 MHz,

MSI 760GM P23, bunun girişi sanırsam GTX 1660 Super'i desteklemiyor bana ekran kartı önerisi yapacak var mı? Pek bilgim yok PC hakkında veya yeni bir kart önerisi olan var mı? Bütçem 5-6 bin TL arası. AMD ekran kartı istemiyorum.
Hocam sisteminizi 3K ya falan satıp toplam 9K ya ikinci el güzelsistem toplarsanız daha mı iyi olur sanki?

AMD FX 8300,
16 GB 3200 MHz,

sistemi satıp ikinci el toplayın.Alacağınız kart pek iş yapmaz bu sistemle.

O RAM'ler DDR4 değil mi? Anakartınız DDR3. eğer yeni aldıysanız ikinci el B450 anakart+ R5 3600 ikilisi alın. DDR4 bir anakart almazsanız o RAM'lari kullanamazsınız.

Hocam haklısınız RAM'ler DDR3 ssanırsam yanlış bir şey söylemişim sanırsam sistemi satıp 9K 10k yarası yeni sistem alacağım.

Hocam sisteminizi 3K ya falan satıp toplam 9K ya ikinci el güzelsistem toplarsanız daha mı iyi olur sanki?

Haklısınız bayağı mantıklı sanırsam böyle yapacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı