FX 8300 tabanlı sistem toplama

Zanzan

Hectopat
Daha fazla  
Kendimce 2500 TL'lik bir bilgisayar topladım sizce bu parçalar bir biriyle uyumlu mudur?
Bu bilgisayar ne kadar iş görür?
pc.png

sabitdisk unutmuşum şimdi fark ettim

2500 tl bütçen var ise i5 6400 tabanlı bir sistem toplamanı öneririm bütçen dahilinde hem daha iyi performans alırsın hemde güncel bir sistem olur, güç tüketiminin de verimli olması cabası. Onun dışında Freesync özellikli bir monitör tercih etmişsin Freesync'den yararlanabilmen için ekran kartının amd olması gerekiyor bu yüzden r9 380 alabilirsin yada yeni çıkacak olan rx 480'i beklebilirsin 29 Haziranda çıkmış olacak.

asdasdasdasd.png

Bu sistem ile hem daha kuvvetli bir işlemci, yeni nesil DDR4 bellekler, güzel bir SSD, freesync için uygun bir sistem sahibi oluyorsun.
Birde çıktığında bu sistemin yanına RX480 eklediğinizde çok iyi olacaktır bütçeniz dahilinde.

Eğer bütçemi aşar bu şekilde derseniz i5-6400 tercih edebilir ve/veya SSD'yi çıkarabilirsiniz.
:)

Eki Görüntüle 168205

Bu sistem ile hem daha kuvvetli bir işlemci, yeni nesil DDR4 bellekler, güzel bir SSD, freesync için uygun bir sistem sahibi oluyorsun.
Birde çıktığında bu sistemin yanına RX480 eklediğinizde çok iyi olacaktır bütçeniz dahilinde.

Eğer bütçemi aşar bu şekilde derseniz i5-6400 tercih edebilir ve/veya SSD'yi çıkarabilirsiniz.
:)

Hmmm ben apu almaya karar vermiştim :)
pc2.png
ben SSD olmadan topladım :)

Not:Olabildiğince aynı sistemi sinerji adlı sitedede topladım daha pahalı çıktı

Eğer APU almak istiyorsanız yeni çıkacak AM4 APU'ları beklemenizi tavsiye ederim ancak 2017 içinde çıkması bekleniyor. Ek olarak monitörü Casper seçmenizi tavsiye etmem. Bide 16 GB RAM çok aşırı olmuş.

Eğer APU almak istiyorsanız yeni çıkacak AM4 APU'ları beklemenizi tavsiye ederim ancak 2017 içinde çıkması bekleniyor. Ek olarak monitörü Casper seçmenizi tavsiye etmem. Bide 16 GB RAM çok aşırı olmuş.
Evet biraz abartı oldu ama şuan kararımı verdim Clody sayesinde DDR4 sistemede baktım ve kararım şu ki (Pahalı oldu farkındayım ama sistemden karşılığını alcağımı umuyorum) (sistemi 2500 TL Oyun Bilgisayrı Toplama Rehberinden aldım)
pc3 iyi.png

Son düzenleme:
Evet biraz abartı oldu ama şuan kararımı verdim Clody sayesinde DDR4 sistemede baktım ve kararım şu ki (Pahalı oldu farkındayım ama sistemden karşılığını alcağımı umuyorum) (sistemi 2500 TL Oyun Bilgisayrı Toplama Rehberinden aldım)
Eki Görüntüle 168292
Siparişi verdiniz mi şuan ? Ona göre 1-2 bir şey düzenlemenizi tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı