FX 8300 vs FX 8350

Aynen video çekip işleme düşüncem varda o kadar seri işlemesi şart değil yani. 8300 arkadaşın dediği gibi çok işime yarayabilir.

Sana öncelikle şunu belirtmeliyim: Buradaki insanların %99.9'u sana Skylake serisini önerir, öyle de yapmışlar zaten. Eğer "Ben sadece FX istiyorum başka bir şey istemem." diyorsan FX 8350 alabilirsin. Aralarında ne kadar fark var, kullanmadığım için kesin bir şey söyleyemiyorum ama genel olarak FX 8350 tercih ediliyor. Eğer aralarındaki fiyat farkını önemsemiyorsan FX 8350 alabilirsin.

FX 8300 ile FX 8350 arasında çok ciddi bir fark yoksa boşuna para vermeyeyim diyorum. Aslında tek soru buydu. Aralarında ciddi paraya değecek bir fark var mı ? Ama arkadaşlar alakasız cevaplar verdiler Skylake al al diye tutturdular.

FX 8300 ile FX 8350 arasında çok ciddi bir fark yoksa boşuna para vermeyeyim diyorum. Aslında tek soru buydu. Aralarında ciddi paraya değecek bir fark var mı ? Ama arkadaşlar alakasız cevaplar verdiler Skylake al al diye tutturdular.
Ben de Skylake diye tuttururdum ama sen Skylake istememişsin o yüzden tutturmayacağım. Evet, şimdi baktım aralarında ciddi fark var, biri yaklaşık 430 TL diğeri yaklaşık 600 TL. FX 8300 alabilirsin zaten çok performans farkı olduğunu zannetmiyorum.

Bende böyle düşünüyordum sizinde fikrinizi almak istedim. OC. ile yaklaşır diye düşünüyorum.

Böyle almayı düşünüyorum arkadaşlar. Sistemimin geri kalanını yazıyorum herhangi bir uyumsuzluk söz konusu olmaz umarım.
  • STRİX 750Ti
  • 500 Wat PSU
  • 1333 MHZ 4x2 GB Ram
İşlemci ve Anakart fotoğraftakiler gibi. Yarın alıyorum hayırlısıyla arkadaşlar. Uyumsuzluk söz konusu ise cevap verirseniz sevinirim.

Dosya Ekleri

• Sistem.png
    Sistem.png
    9,2 KB · Görüntüleme: 162

Geri
Yukarı