FX 8320 ile GTX 770 darboğaz yapar mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İyide benim sölemeye çalıştıgım arkadaşımızın elinde oc edilebilir bir işlemci var hatta stock sogutucuyla bile oc edilebilir bir işlemci varken neden gidip oc edilemeyen fiziksel çift çekirdekli bir işlemciyi örnek gösterdiniz benim sölemeye çalıştıgım g3258 8320 nin çok altında bir işlemci olmasına ragmen piyasada ki tek gpu lu en güçlü karta bile yetebiliyor bide siz 8320 yi düşünün üstelik söz konusu gpu gtx770 ayrıca şu aralar en son istedigim şey iyilik lütfen kendinize saklayın rica ediyorum.
Bu son mesajım. Konuyu çok hortlatıyoruz bence daha yazmayalım. Ayrıca ceza almamanız için söyledim düzeltirsiniz diye iyilik yapmak suç mu? Diğer sorunuza cevap olarak 8320 nereden çıktı ise i3 4160 oradan çıktı. Yani sizinle tartıştığımız konuya alakasız olarak 8320'yi sundunuz. Ben size dedimki bir tarafta 3.3 GHz'den 4.4 GHz'e çıkartılmış çok fazla overclock edilmiş bir işlemci var. Diğer tarafta ise overclock edilmemiş bir işlemci var. Eğer G3258'i overclock etmeselerdi GPU kullanımı %80'in üstüne çıkmazdı.

İyide benim sölemeye çalıştıgım arkadaşımızın elinde oc edilebilir bir işlemci var hatta stock sogutucuyla bile oc edilebilir bir işlemci varken neden gidip oc edilemeyen fiziksel çift çekirdekli bir işlemciyi örnek gösterdiniz benim sölemeye çalıştıgım g3258 8320 nin çok altında bir işlemci olmasına ragmen piyasada ki tek gpu lu en güçlü karta bile yetebiliyor bide siz 8320 yi düşünün üstelik söz konusu gpu gtx770 ayrıca şu aralar en son istedigim şey iyilik lütfen kendinize saklayın rica ediyorum.
Lütfen daha fazla cümle okuyarak okuma ve anlama becerilerinizi geliştirin.

Lütfen daha fazla cümle okuyarak okuma ve anlama becerilerinizi geliştirin.
Burası donanım bölümü sevgili kardeşim. TDK için yanlış yere gelmişsin ayrıca kurdugunuz cümleyide anladıgınızdan pek emin degilim. Saçmalamayın gibi kendiniz gibi gereksiz bir ithamda bulunup üstüne 8320 ye örnek i3 gibi bir işlemci sölüyorsunuz asıl sizin yaptıgınız saçmalamaktır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı