FX 8320 Msi 770 darboğaz yapar mı?

Sefacan

Hectopat
Daha fazla  
Çoğu yerde görüyorum bu tartışmayı, işlemci gtx 770 kaldırırmı, bazı arkadaşların bu oyunlarda kitlendini bilgisayarın kendini reslediğini duydum, bu sistemde şimdi bende sistem alıcaktımda biraz tedirgin oldum, 770 yerine 760 alabilirimde kullanan arkadaşlar darboğaz yaptığını gördümü, bide arkadaş bios güncellememiş ondanda oluyo olabilirmi?

• -MSİ GTX 770 Twinfrozer ekran kartı
  • -AMD FX-8320 işlemci
  • -Asus M5A97 R2.0 anakart
  • - WD Caviar Blue 1 tb HDD
  • -Zalman Z11 Plus kasa
  • -Cooler Master Hyper 412s işlemci soğutucusu
  • -corsair 650 wat

Çoğu yerde görüyorum bu tartışmayı, işlemci gtx 770 kaldırırmı, bazı arkadaşların bu oyunlarda kitlendini bilgisayarın kendini reslediğini duydum, bu sistemde şimdi bende sistem alıcaktımda biraz tedirgin oldum, 770 yerine 760 alabilirimde kullanan arkadaşlar darboğaz yaptığını gördümü, bide arkadaş bios güncellememiş ondanda oluyo olabilirmi?

• -MSİ GTX 770 Twinfrozer ekran kartı
  • -AMD FX-8320 işlemci
  • -Asus M5A97 R2.0 anakart
  • - WD Caviar Blue 1 tb HDD
  • -Zalman Z11 Plus kasa
  • -Cooler Master Hyper 412s işlemci soğutucusu
  • -corsair 650 wat
Bazılarında gördüğün sorun benim sorunum kardeşim. Hala halletmeye çalışıyorum forumda konu açtım pek ilgilenen olmadı yani sorunuma çözüm bulunmadı. Senin soruna gelicek olursak asl darboğaz söz konusu değildir. Ayrıca bu sistemi alırsan bütün parçalar aynı olacak ;)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı