FX-8320 + R9 280 Sistem Nasıl?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Öyle yahu, tamam. SSD yoksa GTX780 Ti'lı veya GTX770'li sistem çöp. He tamam, ondan yahu.

Bence SSD kavgasına gerek yok arkadaşın bütçesi 2000 Tl. Bu sisteme SSD koymak bana kalırsa mantıksız gibi geliyor.@Oğulcan Erişti haklı.SSD mutlaka 3000-4000 TL bir sistemde olması gereken bir bileşen onun dışında 2000 TL'lik sisteme koydunmu diğer bileşenlerden zaten kısacan. Belki taksitle alınacak sistemlerde SSD daha sonradan eklemek daha mantıklı olur.

Bence SSD kavgasına gerek yok arkadaşın bütçesi 2000 Tl. Bu sisteme SSD koymak bana kalırsa mantıksız gibi geliyor.@Oğulcan Erişti haklı.SSD mutlaka 3000-4000 TL bir sistemde olması gereken bir bileşen onun dışında 2000 TL'lik sisteme koydunmu diğer bileşenlerden zaten kısacan. Belki taksitle alınacak sistemlerde SSD daha sonradan eklemek daha mantıklı olur.

Arkadaşın 2000tl lik sisteminde 8.1,i çıkart koy yerine SSD, şimdi bunun neresi mantıksız söyler misiniz lütfen ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşın 2000tl lik sisteminde 8.1,i çıkart koy yerine SSD, şimdi bunun neresi mantıksız söyler misiniz lütfen ?
O SDD yerine ekran kartını yükselt. Bunun neresi mantıksız ? Bu arada yaş kaç, endişeleniyorum ?

10 yaşındaki çocuklar bizimle söz yarışına girmesin . Sen sistem tavsiyelerine baktın mı ? Buradan bakmadığın anlaşılıyor . Biz SSD ' yi üst düzey oyuncu sistemlerine öneriyoruz . Oyun oynayacaksan SSD ' ye gerek yok . Çünkü oyunlara pek faydası yok . Sen 240 GB SSD al , ekran kartını da GT 630 yap oyuna gir bakayım SSD sana bir fayda sağlayacak mı .

Arkadaşlar Jubei SSD ile çalışıyor herhalde.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı