FX 8320 ve R9 280 Sistem

baranvork

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Ben bir oyun bilgisayarı topluyorum. Özellikleri şöyle işe yarar mı? (Büyük harfler kullanılmadığından dolayı resim atacağım. Fiyatı uygun olamalı şuan en düşükteyim. Ekran kartı vb için oyun açısından daha üstünü alayım mı?

2014-12-04 20-43-44 Ekran görüntüsü.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle İntel anakarta AMD işlemci kombinasyonu yapmışınız. Ayrıca sistem aşırı uyumsuz. Maksimum bütçenizi ve monitörün dahil olup olmadığını belirtin. Yardımcı olalım.

Monitör dahil 4.000 en fazla bu paraya çok yaklaşmak istemiyorum ama bütçem monitör dahil en fazla 4.000 tl dir.

Öncelikle İntel anakarta AMD işlemci kombinasyonu yapmışınız. Ayrıca sistem aşırı uyumsuz. Maksimum bütçenizi ve monitörün dahil olup olmadığını belirtin. Yardımcı olalım.
Mert38 bütçem 4.000 tl dir. En fazla 4.000 ama 4.000 bini geçmek istemiyorum.

Cevap vere bilirmisin bütcem 4.000 TL dir en fazla ve monitör dahildir.

Eki Görüntüle 37380
Ekran kartını Vatan Bilgisayar' dan almama taraftarıyım ben. Ekran kartlarının fiyatlarını 150-200 Tl şişirip öyle koyuyorlar. Eksen Bilgisayar' daki fiyatlar güzel. Alacağınız kartta şu: GIGABYTE GV-N970WF3OC-4GD GTX970 4GB GDDR5 256 Bit Ekran Kartı - Ürün Kategorileri

Toplamda: 4035 TL yapıyor.
Ama pc toplamada yeniyim ben böyle bir ekran kartını takakarken bozabilirm bir pc ciye götürüncede çalabilir ne yapmalıyım sence.

Eki Görüntüle 37380
Ekran kartını Vatan Bilgisayar' dan almama taraftarıyım ben. Ekran kartlarının fiyatlarını 150-200 Tl şişirip öyle koyuyorlar. Eksen Bilgisayar' daki fiyatlar güzel. Alacağınız kartta şu: GIGABYTE GV-N970WF3OC-4GD GTX970 4GB GDDR5 256 Bit Ekran Kartı - Ürün Kategorileri

Toplamda: 4035 TL yapıyor.
ekran kartı şu 2 sinden 1 olsa olurmu
GTX760 ROG STRIKER GDDR5 4GB 256Bit Nvidia GeForce DX11.1 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar
MSI GTX980 GAMING GDDR5 4GB 256Bit Nvidia GeForce DX12 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı