FX 8320 sistem kitlenme sorunu

kimbugkhan

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Asus m5a97 le r2.0
Amd fx 8320
msi armor 1060
2x4 gb ram
Sistem parçalarım bunlar. Bilgisayarım aniden kitleniyor hiç bir fonksiyon yapılmıyor kapatıp açmam gerekiyor. Anakarttan olduğunu söylediler. Nasıl sorunun kesin anakart olduğundan emin olabilirim. ddr3 sistem kullanıyorum eğer anakartım sorunluysa uygun bir fiyatlı olan ''MSI A68HM GAMING Soket FM2+ DDR3 2400Mhz(OC) VGA&HDMI&DVI Anakart'' adlı anakart sistemime uygun mudur? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Asus m5a97 le r2.0
Amd fx 8320
msi armor 1060
2x4 gb ram
Sistem parçalarım bunlar. Bilgisayarım aniden kitleniyor hiç bir fonksiyon yapılmıyor kapatıp açmam gerekiyor. Anakarttan olduğunu söylediler. Nasıl sorunun kesin anakart olduğundan emin olabilirim. ddr3 sistem kullanıyorum eğer anakartım sorunluysa uygun bir fiyatlı olan ''MSI A68HM GAMING Soket FM2+ DDR3 2400Mhz(OC) VGA&HDMI&DVI Anakart'' adlı anakart sistemime uygun mudur? Teşekkürler.

Sistem sıcaklık değerleri nedir?

Ayrıca elimizdeki işlemci söylediğiniz anakart için uygun değil. AM3+ anakartlara bakın.

1 gün ceza yediğim içi yanıt atamadım. Hangi program ile öğrenebiliriz sıcaklık değerlerimizi. İşlemciye sıvı soğutma da taktırmıştım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sistem sıcaklık değerleri nedir?

Ayrıca elimizdeki işlemci söylediğiniz anakart için uygun değil. AM3+ anakartlara bakın.
stabilitytest.png

Yardımcı olacak mısın acaba ? @Xsparrow

Arkadaşlar yok mu yardımcı olacak ya sorun nerede anlayamadım hdd mi anakart mı bulduğum taktirde değişim yapacağım direkt yeni parça alacağım.

Arkadaşlar yardımcı olabilecek yok mu? Sorunu anlayıp ona göre yeni parça almak istiyorum.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı