FX 8320 ve GTX 770 sisteme Windows 8.1 nasıl yüklenir?

Gamer.ilker

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bugün yeni sistem topladım hâla kutusunda duruyor. Şunlar parçalar:
AMD FX 8320 işlemci
  • MSI Gtx 770 twinfrozer
  • 4x2 1866MHz Corsair Sniper RAM
  • Zalman z11 kasa
  • Corsair vs650 güç kaynağı
  • WD 1 TB caviar blue HDD
  • Cooler Master 412 işlemci soğutucusu.
Bu sisteme Windows 8.1 64bit nasıl yükleyebilirim? Biraz bilgim var fakat yeterli değil. 8Gb USB ile yapacağım.

Sistem iyi fakat bir yanlış var. Keşke kasa olarak Zalman Z3 Plus veya Zalman Z5 tercih etseydiniz. Z11'in iç hacmi çok küçük.

O konuyu tekrar tekrar okudum biraz birşeyler anladım. Sizden ricam en baştan adım adım beni yönlendirmeniz.

Sistem iyi fakat bir yanlış var. Keşke kasa olarak Zalman Z3 Plus veya Zalman Z5 tercih etseydiniz. Z11'in iç hacmi çok küçük.
Vatan'ın Astoria şubesinde yoktu oradaki yetkili de z3 zaten z11'in yanından her konuda geçemez dedi.

O konuyu tekrar tekrar okudum biraz birşeyler anladım. Sizden ricam en baştan adım adım beni yönlendirmeniz.

Vatan'ın Astoria şubesinde yoktu oradaki yetkili de z3 zaten z11'in yanından her konuda geçemez dedi.
Çok basit bir şey ya. İSO dosyasını Yandex diskine kayıt edip indir ve USB belleğine yaz. Ama yazmadan önce USB beleği Fat32 şeklinde biçimlendir. Sonra senin yerinde olsam yazıların resmini çeker öyle format atardım.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı