GTX 770 ve FX 8320 tabanlı sistem

cemsahin588

Hectopat
Yer
İstanbul Ataşehir
Daha fazla  
Arkadaşlar kendim sistem topladım. Sistem oyun için olacak oynamak istediğim oyunlar genellikle; Call of duty ghost, battlefield4, crysis3 ve çıkacak olan gta 5 için yüksek ayarlar'da oynamak istiyorum o yüzden böyle bir sistem topladım. İnşallah güzel bir sistem toplamışım'dır.

Bütçem toplam 2100 tl kadar ve bu topladığım sisteme Windows derecelendirmesi kaç puan verir sizce ? Sonra'dan ssd olarak 120gb alınacak.

İşte topladığım sistem:

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemci soğutucu lazım bir tane, FX 8320 stok fanı pek sağlam değil.
Şunu al, rahat edersin. :)
Thermaltake Contac30 Lga775/1155/1156/1366/2011 & Am2/Am2+/Am3/Am3+/Fm1 İşlemçi Soğutucu - Vatan Bilgisayar
Düşünmeyin Windows derecelendirmesini. 8.1 64-bit yükleyin, rahat edin. :)
Bütçenizi bilmiyorum fakat şunları önereceğim;

Kasa olarak şunu tavsiye ederim: Zalman Z3 Plus Midt Atx Pencereli Siyah Kasa - Vatan Bilgisayar

PSU olarak şunu tavsiye ederim: Corsair Vs Serisi 650W Güç Kaynağı - Vatan Bilgisayar

@Hayal Korkmaz P.M aktif değil maalesef. :)

Bence Hyper Evo 212 tercih edin. DCUII ile aynı çalışma sistemine sahip. Sistem ise klasik. Hergün on tane görüyoruz. Güzel. :) Kasa olarak Z3 öneririm. Z11 çok itici. :D

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı