Fx 8320 ve GTX 970 Sistemde LoL'de FPS Düşme Sorunu

SuperbiaN

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar sistemim;
  • AMD Fx 8320 (Şu an 0c ile 4.0 çalışıyor)
  • Gigabyte GTX 970 G1 Gaming
  • Kingston Savage 4 gb 1600 Mhz CL9 Ram
  • MSI Gaming 970 Anakart
  • 500 GB 7200 rpm HDD
  • Akasa Venom Soğutucu
  • Zalman Z11 Plus
*İlerde SSD ve 4 GB ram daha ekleyeceğim.

Nedense PC kasıyor gibi geliyor, LoL oynarken bile bir zamandan sonra FPS 300 den 60-80'lere düşüyor.

Ekran kartını hangi testlerden geçirmemi önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim şuan kullandığım masaüstü pcmde Geforce 210 ekran kartı var sabit 60 fpsde görüntü alıyorum driverları silip baştan yüklemeni tavsiye ederim.

8320 ve GTX 970'i lol'de kullananı ilk defa gördüm bench testi atar mısınız :D :D
İşin şakası bu tabii de isteyen istediği oyunu oynar.
Asıl olaya gelirsek sürücüleriniz güncelmiş güzel , Kartta her hangi bir overclock yapıldı mı ?
hayır oc yapmadım , pek anlamıyorum bu yüzden hangi programla bench testi yapacağım?

daha dün topladım oyun yükleme fırsatım olmadı fazla :D

Umarım yanlış yapmamışımdır, ilkte başlatmadan önce biraz bekledim sorun olmaz herhalde

Kalite ultra yaptım

Dosya Ekleri

• heaven.jpg
    heaven.jpg
    80,4 KB · Görüntüleme: 399
  • valley.jpg
    valley.jpg
    77,7 KB · Görüntüleme: 355
Aklıma şöyle bir şey geldi ekran kartınız belli bir sıcaklığa geldiğinde mi fanlar dönüyor? Eğer öyleyse fanların çalışma sıcaklığını biraz daha düşürün.

Gigabyte gtx 970 g1 gaming olduğu için öyle bir özelliği yok diye biliyorum kaldı ki çalıştırdığımdan beri dönüyor, bench testleri normal mi acaba?

Heaven Benchmark ve Valley Benchmark testlerine sokun sonuçları paylaşın bir anormallik var mı görmüş oluruz.
yaptım kardeşim eğer yanlış olmadıysa

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı